ورزش 3/مورایس طی روزهای اخیر تیمش را در غیاب 6 بازیکن اصلی آماده حضور در هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر می‌کرد و بی‌شک غیبت این بازیکنان کلیدی تاثیر زیادی در برنامه کادر فنی پرتغالی سپاهان داشته است.
آخرین تمرین تیم فوتبال سپاهان ساعتی پیش در شرایطی در ورزشگاه نقش جهان برگزار شد که ملی‌پوشان این تیم حضوری فعال داشتند تا احتمال حضورشان در ترکیب اصلی دیدار برابر صنعت نفت آبادان که روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد، کم نباشد.

پیام نیازمند، میلاد زکی‌پور، رامین رضائیان، محمد کریمی، امید نورافکن و شهریار مغانلو 6 ملی پوش سپاهان در اردوی تیم ملی بودند که شهریار مغانلو بیشتر از سایر آنها فرصت بازی پیدا کرد و در هر دو مسابقه در ترکیب 11 بازیکن ابتدایی ایران قرار داشت. پس از این بازیکن رامین رضائیان با یک حضور فیکس و یک حضور تعویضی اثرگذار دیگر بازیکن پرکار سپاهان در اردوی تیم ملی به شمار می‌رود. البته که امید نورافکن نیز شرایط مشابهی داشت و پس از حضور فیکس در دیدار اول مقابل روسیه، در مقابل کنیا برای دقایقی در نیمه دوم به میدان رفت.

پیام نیازمند و محمد کریمی دیگر ملی پوشان سپاهان در اردوی فروردین ماه بودند که هر دو در بازی اول فرصت به دست نیاورند ولی در دیدار دوم از ابتدا وارد میدان شدند. درنهایت میلاد زکی‌پور را می‌توان کم‌کارترین بازیکن سپاهان در دو بازی تدارکاتی تیم ملی دانست که البته حضوری اثرگذار در بازی اول مقابل روسیه در دقایق پایانی داشت.

باید دید مورایس شرایط این 6 بازیکن را در تمرین امروز چطور ارزیابی کرده و آیا به آنها از ابتدا مقابل نفت آبادان فرصت بازی داده می‌شود یا خیر.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید