گیم فا/ شرکت کالیپسو مدیا (Kalypso Media) تاریخ انتشار نسخه‌ی کنسولی بازی‌های Commandos 2 HD Remaster و Praetorians HD Remaster را اعلام کرد. این عناوین در تاریخ ۲۸ شهریورماه ۱۳۹۹ (۱۸ سپتامبر ۲۰۲۰) به صورت فیزکی و دیجیتالی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه خواهند شد.

بازی Commandos 2 HD Remaster عنوانی در سبک استراتژی همزمان تاکتیکی است بازی‌بازان کنترل گروهی از کماندوهای جبهه‌ی متفقین را در جنگ جهانی دوم در دست می‌گیرند. این کماندوها باید به اعماق خاک دشمن نفوذ کرده و با استفاده از مهارت‌های خود ماموریت‌ها را انجام دهند. شما در این بازی به سلاح‌ها، تجهیزات و وسایل نقلیه‌ی مربوط به دوران جنگ جهانی دوم دسترسی خواهید داشت.

همچنین بازی Praetorians HD Remaster نیز عنوانی در سبک استراتژی تاکتیکی است که در دوران امپراتوری روم جریان دارد. این بازی علاوه بر حالت تک‌نفره، از یک بخش چندنفره‌ی جذاب نیز برخوردار است. بازی‌بازان می‌توانند از میان سه ارتش موجود در بازی یکی را انتخاب نمایند. هر یک از آن‌ها دارای نقاط ضعف و قوت منحصربه‌فردی هستند. بخش تک‌نفره‌ی این بازی دارای ۲۰ مرحله است که نبردهای آن در سرزمین‌های مصر، ایتالیا و گاول (Gaul) جریان دارد.

هر دو عنوان Commandos 2 HD Remaster و Praetorians HD Remaster در اوایل سال جاری میلادی برای رایانه‌های شخصی منتشر شدند. نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Commandos 2 HD Remaster نیز در اوایل سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد.

در همین خبر می‌توانید تریلر جدید بازی Commandos 2 HD Remaster را مشاهده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم