کليک/ روز گذشته در کانال يوتيوب اپل منتشر شد که اين شرکت رويداد آينده خود را که ممکن است مربوط به رونمايي از آيفون ۱۲ باشد در ۱۰ سپتامبر مصادف با ۲۰ شهريور، برگزار خواهد کرد. اما اين خبر بلافاصله پس از انتشار حذف شد.

به نظر مي‌رسد اين تاريخ مربوط به رونمايي از آيفون ۱۲ باشد. جالب است بدانيد که رويداد آيفون ۱۱ نيز در همين تاريخ برگزار شد. بنابراين دور از ذهن نيست که تاريخ برگزاري مراسم سالانه اپل تغييري نکرده باشد.

البته گفته مي‌شود امسال ۲۰ شهريور ماه روز پنج‌شنبه خواهد بود که اين روز براي برگزاري رويدادهاي اپل معمول نيست. البته کمپاني اپل نيز اعلام کرده بود که عرضه اين تلفن هوشمند را چند هفته با تاخير نسبت به روند هميشه برگزار خواهد کرد. اگر اين نکات را در نظر داشته باشيم به نظر تاريخ ۱۰ سپتامبر براي برگزاري اين مراسم واقعي است اما احتمال دارد که مراسم کمي با تاخير برگزار شود.

ممکن است کنفرانس خبري اپل در شهريور ماه برگزار شود اما همان طور که افشاگري به نام جان پروسر گفته است اپل کنفرانس خبري را در ماه اکتبر يعني مهرماه برگزار خواهد کرد که تاريخ دقيق آن به احتمال زياد ۲۱ مهرماه خواهد بود.

برخي افراد نيز گفته‌اند که اين رويداد در ۷ سپتامبر يعني ۱۷ شهريور ماه برگزار خواهد شد. اما اين تاريخ نيز به احتمال زياد رونمايي انجام نخواهد شد؛ زيرا اين روز مصادف با روز کارگر در آمريکا و تعطيل رسمي است. يازدهم سپتامبر که مصادف با ۲۱ شهريور است نيز جمعه است که اپل معمولا در اين روزها رويدادهاي خود را برگزار نمي‌کند.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم