نماد آخرین خبر

به‌روزرسانی جدید بازی Granblue Fantasy: Versus منتشر شد

منبع
گيم فا
بروزرسانی
به‌روزرسانی جدید بازی Granblue Fantasy: Versus منتشر شد

گيم فا/ به‌روزرساني ۲٫۰۱ بازي Granblue Fantasy: Versus منتشر شد.

تنها چند ماه از انتشار بازي Granblue Fantasy: Versus برروي پلتفرم‌هاي مختلف مي‌گذرد و تا اين جا شاهد پشتيباني خوب سازندگان از آن بوده‌ايم. در همين راستا، تيم سازنده امروز اعلام کرد که تازه‌ترين به‌روزرساني اين عنوان با محتويات فراوان در دسترس قرار گرفته است که در ادامه مي‌توانيد شاهد جزئيات تکميلي در اين خصوص باشيد.

عناوين مبارزه‌اي در ميان بازي‌بازان از محبوبيت بالايي برخوردار هستند و عده‌ي زيادي هر روز با آن‌ها سرگرم مي‌شوند. پيش‌بيني‌ها در مورد Granblue Fantasy: Versus نيز درست از آب در آمد و اين بازي به محبوبيت بالايي دست يافته است. در اين عنوان بايد کاراکتر مد نظر خود را برگزيده و در قالب حالت‌هاي متنوع، رقابت‌هاي نفسگيري را آغاز کنيد. بخش آنلاين اين عنوان را بايد از برترين قسمت‌ها به حساب آورد که در آن مي‌توانيد با دوستان و يا ديگر بازي‌بازان از ساير نقاط جهان بازي کرده و لذت ببريد. استوديوي سازنده هر چند وقت يک بار به‌روزرساني‌ها و بسته‌هاي الحاقي جالبي را براي آن در دسترس قرار مي‌دهند. در همين راستا، چندي پيش اعلام شد که در روزهاي آينده دو بسته الحاقي به بازي اضافه مي‌شود که خبر مربوط به آن را مي‌توانيد از طريق اين نشاني مطالعه کنيد. شايان ذکر است که دو شرکت آرک سيستم ورکس (Arc System Works) و ساي‌گيمز (Cygames) به ترتيب وظيفه‌ي ساخت و انتشار Granblue Fantasy: Versus را به عهده داشته‌اند.

به‌روزرساني ۲٫۰۵ بازي Granblue Fantasy: Versus از امروز در اختيار طرفداران قرار گرفته است که مهم‌ترين ويژگي آن را بايد کاراکتري به نام Belial به حساب آورد. اين کاراکتر قدرت و مهارت‌هاي مخصوص به خود را دارد و بازي‌بازان با توجه به سليقه‌اي که دارند، قادر به انتخاب وي خواهند بود. همچنين باگ‌هاي موجود در گيم‌پلي و مشکلات مربوط به متن بازي نيز تا حد زيادي برطرف شده است و علاوه‌بر آن‌ها، پيشرفت‌هايي را در سيستم مبارزات آن شاهد هستيم. همه‌ي اين‌ها دست به دست هم داده است تا با اثر جذاب‌تري سر و کار داشته باشيم. در پايان گفتني است که بازي Granblue Fantasy: Versus برروي پلتفرم رايانه‌هاي شخصي و کنسول پلي‌استيشن ۴ قابل تجربه است.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم