نماد آخرین خبر

بازی فاینال فانتزی 16 ممکن است با درجه سنی بزرگسال عرضه شود

منبع
زومجي
بروزرسانی
بازی فاینال فانتزی 16 ممکن است با درجه سنی بزرگسال عرضه شود

زومجي/ به نظر مي‌رسد که برخلاف قاعده‌ي هميشگي سري بازي Final Fantasy، اسکوئر انيکس «فاينال فانتزي 16» را به‌عنوان يک بازي مناسب براي افراد بالاي ۱۸ سال ساخته است.
   
مطابق انتظارات تمامي رسانه‌ها و گيمرها، درجه‌ي سني قسمت‌هاي مختلف مجموعه بازي Final Fantasy از مثبت ۱۶ سال فراتر نمي‌رود. به همين خاطر وقتي که نقش جدي خون در تريلر رونمايي از بازي فاينال فانتزي 16 را ديديم، بسيار متعجب شديم و به تفاوت داشتن کليدي آن با قسمت‌هاي ديگر اين سري شک کرديم. حالا يک مجله‌ي اروپايي و مورد تاييد اسکوئر انيکس در صفحه‌اي که به بازي Final Fantasy 16 تعلق داشت، درجه‌ي سني آن مطابق سيستم PEGI را مثبت ۱۸ سال دانسته است. البته بايد صبر کرد و ديد که آيا بازي با همين درجه‌ي سني به بازار مي‌رسد يا با اعمال برخي تغييرات، به درجه‌ي سني هميشگي مجموعه يعني مثبت ۱۶ سال باز مي‌گردد.

سازندگان بازي Final Fantasy 16 همان سازندگان بازي Final Fantasy XIV: Online هستند که حالا به خلق يک «فاينال فانتزي» داستاني و تک‌نفره مي‌پردازند. «فاينال فانتزي 14» با هر به‌روزرساني، بيشتر از قبل در جلب نظر مخاطبان موفق بود و به همين خاطر اکنون افراد زيادي براي ساخته شدن «فاينال فانتزي» جديد توسط استوديو سازنده‌ي آن هيجان دارند.

شايعه‌هاي راه‌يافته به اخبار بازي مي‌گويند که ۴ سال از زمان آغاز ساخت بازي فاينال فانتزي 16 مي‌گذرد. اثري که کاملا يک فانتزي حماسي و خالي از اِلمان‌هاي مدرن به حساب مي‌آيد و در انحصار زماني کنسول پلي ‌استيشن 5 سوني قرار دارد. اسکوئر انيکس به‌تازگي اعلام کرد که فعلا هيچ پلتفرم ديگري را براي عرضه‌ي بازي مورد بحث در نظر نگرفته است.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره