گیم فا/ مطمئناََ عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعدی در ماه نوامبر یک اتفاق بسیار خوب برای صنعت بازی‌های ویدیویی خواهد بود و ما سرانجام در ماه آینده می‌توانیم به پلی‌استیشن ۵ دسترسی داشته باشیم. عده‌ی کثیری از طرفداران در تاریخ ۲۲ آبان (۱۲ نوامبر) به پلی‌استیشن ۵ دست پیدا می‌کند در حالی که بعضی از آن‌ها در مناطق دیگر باید تا ۲۹ آبان (۱۹ نوامبر) صبر کنند. قبل از این که کنسول عرضه شود باید این را بدانید که به زودی ویدئوهای دسترسی زودهنگام یوتیوبرهای مشهور منتشر خواهد شد.

فردا تعداد زیادی از یوتیوبرهای معروف ژاپنی دسترسی زودهنگام خود و تجربه از پلی‌استیشن ۵ را به اشتراک خواهند گذاشت و ما سرانجام می‌توانیم قابلیت‌های جدید و سیستم عامل آن را مشاهده کنیم. این ویدئوها از فردا ساعت ۱۲:۳۰ اجازه‌ی انتشار پیدا می‌کنند. هنوز به طور دقیق مشخص نیست که سونی چه محتویاتی را برای این یوتیوبرها در دسترس قرار داده‌اند اما احتمال دارد دمویی از یک بازی نسل بعدی و یا ویدئوهایی از سیستم عامل منتشر شود.

با توجه به بررسی‌هایی که شخصاََ انجام داده‌ام اکثر کانال‌های یوتیوب اجازه‌ی تجربه‌ی Astrobot Playroom را دارند اما یکی از آن‌ها در قسمت توضیحات اعلام کرده است که Godfall و Devil May Cry 5: Special Edition نیز در دسترس او قرار دارد و در ویدیوی او گیم‌پلی آن‌ها را خواهیم دید. هنوز مشخص نیست که دقیقاََ سایر کانال‌ها اجازه‌ی انتشار چه مواردی را خواهند داشت.

همچنین تصویر شاخص ویدیوی زمان بندی شده‌ی یکی از همین یوتیوبرها اولین تصویر واقعی پلی‌استیشن ۵ را به ما نشان می‌دهد. شما در ادامه این تصویر را مشاهده می‌کنید:

پلی‌استیشن ۵ در تاریخ ۲۲ آبان (۱۲ نوامبر) در دو مدل دیسک‌دار و تمام دیجیتال عرضه خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم