نماد آخرین خبر

بازی Slash Quest برای iOS در دسترس قرار گرفت

منبع
گيم فا
بروزرسانی
بازی Slash Quest برای iOS در دسترس قرار گرفت

گيم فا/ شرکت بيگ گرين پيلو (Big Green Pillow) امروز در تازه‌ترين خبر خود اعلام کرد که بازي Slash Quest برروي سيستم عامل iOS در دسترس قرار گرفته است. در ادامه مي‌توانيد شاهد جزئيات بيشتري در اين زمينه باشيد.

Slash Quest از سري عناوين جذاب به سبک‌هاي اکشن و ماجراجويي است که مي‌تواند عده‌ي زيادي از بازي‌بازان را به خود جذب کند. اين بازي داستان دانشمندي را روايت مي‌کند که به ملکه‌اي علاقه‌مند مي‌شود و سعي دارد تا براي نجات وي از دست افراد تبهکار، راهي سفري طولاني و پرماجرا شود. البته شما قادر به انتخاب دو قهرمان به نام‌هاي سوردي (Swordie) و شپ (Shep) نيز هستيد که هر يک از مهرات‌هاي خاص خود بهره‌مند هستند. از ديگر ويژگي‌هاي بازي بايد به دشمنان و پازل‌هاي متنوع اشاره داشت. امکان ارتقاي مهارت‌ها نيز براي هواداران فراهم است. بازي‌بازان در مجموع مي‌توانند ۱۲ ماموريت گوناگون را تجربه کرده و لذت ببرند. گفتني است که دو استوديوي بيگ گرين پيلو و نودل کيک (Noodlecake) به صورت مشترک در امر توسعه و انتشار آن نقش داشته‌اند.

طبق اعلام شرکت سازنده‌ي Slash Quest، آگاه شديم که اين بازي از امروز با قيمت ۴٫۹۹ دلار برروي سيستم عامل iOS در دسترس قرار گرفته است. ضمنا شايعاتي مبني بر عرضه‌ي اين بازي براي اندرويد نيز به گوش مي‌رسد که بايد ديد واکنش تيم سازنده در اين خصوص چه خواهد بود. 

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره