نماد آخرین خبر

به‌روزرسانی جدید بازی Endurance منتشر شد

منبع
گيم فا
بروزرسانی
به‌روزرسانی جدید بازی Endurance منتشر شد

گيم فا/ تيم سازنده‌ي Endurance امروز جديدترين به‌روزرساني اين بازي را در اختيار هواداران قرار داد. به وسيله‌ي اين به‌روزرساني، بازي‌بازان قادر به انتخاب حالت جديدي خواهند بود. در ادامه مي‌توانيد شاهد جزئيات تکميلي مربوط به اين خبر باشيد.

Endurance از سري عناوين اکشن و تيراندازي است که در سال ۲۰۱۹ ميلادي برروي سيستم عامل‌هاي اندرويد و iOS در دسترس قرار گرفت و استقبال بسيار خوبي هم از آن شد. شما در اين بازي بايد سلاح‌ها و ديگر آيتم‌هاي مورد نيازتان را جمع‌آوري کرده و با سيل عظيمي از دشمنان مبارزات سخت و نفس‌گيري را داشته باشيد. از برترين ويژگي‌هاي اين عنوان بايد به گيم‌پلي آن اشاره داشت که نزد دارندگان گوشي‌هاي هوشمند به محبوبيت بالايي هم رسيده است. جالب است بدانيد که اين عنوان تنها توسط چند نفر توسعه يافته است و کاملا هم ارزش تجربه را براي دوست داران سبک‌هاي ذکر شده دارد.

امروز تازه‌ترين به‌روزرساني بازي Endurance در دسترس قرار گرفت که از بارزترين محتويات آن بايد حالتي جديد را نام برد. در اين حالت که به بقا هم مربوط مي‌شود، شما تا جايي که ممکن است بايد در برابر دشمنان زنده بمانيد و امتياز کسب کنيد. با امتيازات کسب شده هم قادر به خريد آيتم‌ها و لباس‌هاي مورد علاقه‌ي خود خواهيد بود.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره