نماد آخرین خبر

تاریخ عرضه NBA 2K21 رسما مشخص شد

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
تاریخ عرضه NBA 2K21 رسما مشخص شد

باشگاه خبرنگاران/ خريداران کنسول‌ هاي نسل جديد مي توانند عنوان NBA 2K21 را جزو اولين بازي‌ هاي عرضه شده براي PS5 و Xbox Series X تجربه کنند.

 تاريخ عرضه نسخه بازي پرطرفدار NBA 2K21 براي کنسول‌هاي نسل آينده سرانجام مشخص شد. شرکت 2K Sports به تازگي اعلام کرد که قصد دارد جديدترين نسخه سري بازي‌هاي NBA براي کنسول‌هاي نسل جديد را در تاريخ ۱۰ نوامبر وارد بازار جهاني کند.

با اين وجود خبر بدي براي طرفداران اين سري وجود دارد و آن عدم امکان بروزرساني ساده بازي NBA 2K21 براي کنسول‌هاي نسل آينده است. طبق اطلاعات به دست آمده اين عمل براي کاربران هزينه خواهد داشت و به سادگي صورت نمي‌گيرد.

با وجود آن که بازي مذکور در تاريخ ۱۰ نوامبر عرضه مي‌شود اما کاربران کنسول پلي استيشن ۵ از ۱۲ نوامبر مي‌توانند در کشورهايي مانند کانادا، مکزيک، استراليا، نيوزلند، ژاپن، کره جنوبي و آمريکا آن را خريداري کنند. افرادي که در کشورهاي ديگر زندگي مي‌کنند بايد براي تهيه اين بازي تا تاريخ ۱۹ نوامبر و عرضه کنسول پلي استيشن ۵ به صورت نهايي صبر کنند.

تغييرات NBA 2K21 در کنسول‌هاي نسل جديد

تغييرات NBA 2K21 در کنسول‌هاي نسل جديد

بازي NBA 2K21 براي پلي استيشن ۵ يک نسخه کاملا متفاوت با نمونه آن بر روي پلي استيشن ۴ است در نتيجه کاربران نمي‌توانند به راحتي اين بازي را از حساب خود به کنسول جديد انتقال دهند و در صورت انجام اين کار از بروزرساني‌هاي مخصوص به کنسول جديد برخوردار نمي‌شوند.

عنوان NBA 2K21 بر روي PS5 همچنين ۱۰ دلار از نسخه پلي استيشن ۴ گران‌تر است. اين تغيير قيمت براي تمامي کنسول‌هاي نسل جديد اعمال شده و ايکس باکس سري ايکس نيز شرايط مشابه‌اي دارد. با وجود آن که شرکت 2K نمايش کوتاهي از عنوان خود به کاربران نشان داد اما افراد توانستند شاهد گرافيک فوق‌العاده و سرعت بالاي اجراي اين بازي در کنسول‌هاي نسل جديد باشند.

همان‌طور که اشاره شد، کاربران کنسول‌هاي نسل قبل مي‌توانند بازي NBA 2K21 را با استفاده از قابليت جديد کنسول‌هاي نسل آينده به PS5 و Xbox Series X بياورند اما آن‌ها در اين صورت بروزرساني‌هاي جديد بازي را دريافت نخواهند کرد و بايد همواره نسخه موجود در کنسول نسل قبل خود را استفاده کنند.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

پس از این بخوانید

پس از این بخوانید

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر