گیم فا/ تیم سازنده‌ی Speed Limit که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بود، امروز از عرضه‌ی آن در سال آینده بر روی پلتفرم‌های مختلف خبر داد. ضمنا ویدئویی هم از این عنوان منتشر شده است که بازی‌بازان را بیشتر از قبل با این اثر آشنا کرده باشد و در همین خبر می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Speed Limit از سری عناوین پازلی، ماجراجویی و آرکید بوده که تیم سازنده برای ساخت آن از آثار کلاسیک و نوین فراوانی الهام گرفته است. این عنوان قرار است در ماه فوریه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. البته تاریخ دقیق‌تر عرضه‌ی آن هنوز مشخص نیست و باید منتظر اخبار تکمیلی در روزهای پیش رو باشیم.

گفتنی است که دو شرکت گیم‌چاک (Gamechuck) و کورس ورلدواید (Chorus Worldwide) به ترتیب در امر توسعه و نشر این اثر نقش دارند.

Speed Limit داستان قطاری پرسرعت را روایت می‌کند که به سوی مقصد خود در حرکت است، اما ناگهان در معرض تصادف قرار می‌گیرد و این شما هستید که باید جان خود و سایر مسافران را نجات دهید. سرعت و دقت در این عنوان از اهمیت بالایی برخوردار است و در صورت رعایت این دو اصل، پیروز بسیاری از ماموریت‌ها خواهید بود. پازل‌های چالش برانگیز و اعتیادآور فراوانی هم جلوی راهتان سبر می‌شود که در زمان مناسب باید آن‌ها را حل کنید. شاید تجربه‌ی این عنوان در مراحل اول کمی دشوار به نظر برسد، اما سپس به آن عادت کرده و بیشتر با حال و هوای آن آشنا می‌شوید. کاراکتر اصلی از مهارت‌های عجیب و غریب زیادی هم برخوردار است و همین قضیه می‌تواند به نجات جان بسیاری از انسان‌ها کمک کند.

انجام واکنش‌های سریع و به موقع در بازی Speed Limit اهمیت فراوانی دارد. به طور کلی در منوی این بازی چندین بخش مختلف دیده می‌شود که شاید حالت بی پایان آن را بتوان در نوع خود بهترین دانست. شما در این بخش تنها باید پیشروی داشته و رکوردها را یکی پس از دیگری جابه‌جا کنید. بنابراین در صورتی که از دوست داران سبک‌های گفته شده هستید، Speed Limit را به هیچ عنوان از دست ندهید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم