گيم فا/ استوديوي يوبي‌سافت (Ubisoft) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز به‌روزرساني جديد بازي Watch Dogs Legion را در دسترس قرار داد که بيشتر بر روي رفع ايرادات مختلف تمرکز دارد.

همان‌طور که اطلاع داريد، تا به حال نسخه‌هايي از سري Watch Dogs در دسترس قرار گرفته است و طرفداران خاص خود را دارد. در اين سري به سبک اکشن و ماجراجويي، شما بايد هدايت کاراکتري را به دست گرفته و به انجام ماموريت‌هاي عجيب و هيجان‌انگيزي بپردازيد. تازه‌ترين نسخه‌ي اين سري Watch Dogs Legion نام دارد که اواخر سال گذشته منتشر شد و قرار است هواداران با اضافه کردن بخش چندنفره خوشحال کند. بنابراين در صورتي که شما هم از علاقه‌مندان به ژانرهاي گفته شده هستيد، اين نسخه را به هيچ عنوان از دست ندهيد. قابل ذکر است که شرکت يوبي‌سافت به صورت هم‎‌زمان وظيفه‌ي ساخت و انتشار آن را به عهده داشته است.

يوبي‌سافت تا اين جا پشتيباني نسبتا خوبي از بازي Watch Dogs Legion داشته است. به طور مثال، چندي پيش يک به‌روزرساني بزرگ براي اين اثر در دسترس قرار گرفت. اگر از هواداران اين بازي باشيد، حتما مي‌دانيد که برخي از باگ‌ها و مشکلات بسيار آزار دهنده هستند. در همين راستا، امروز به‌روزرساني جديدي در دسترس قرار گرفت که بسياري از اين باگ‌ها و نواقص را برطرف مي‌کند.

جالب است بدانيد که اين به‌روزرساني باعث افزايش کيفيت نسخه‌ي رايانه‌هاي شخصي اين عنوان نيز خواهد شد. البته فعلا دارندگان اين پلتفرم قادر به تجربه‌ي به‌روزرساني گفته شده هستند و خبري در مورد عرضه‌ي نسخه‌ي گنسولي آن منتشر نشده است.

بازي Watch Dogs Legion در حال حاضر بر روي پلتفرم‌هاي رايانه‌هاي شخصي و سرويس گوگل استديا و کنسول‌هاي پلي‌استيشن ۴، پلي‌استيشن ۵، ايکس‌باکس وان و ايکس‌باکس سري ايکس/اس در دسترس است.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم