گجت نيوز/ ايرباد بي‌سيم ريلمي بادز اير ۲ نئو – Realme Buds Air 2 Neo با فناوري حذف نويز فعال (ANC)، حالت گيمينگ و قيمت ۵۰ دلاري(حدود 1.2 ميليون تومان) معرفي شد.

همانطور که انتظار مي‌رفت، شرکت ريلمي درست يک ماه و نيم بعد از معرفي ايرباد بي‌سيم Buds Air 2 از نسخه جديد آن به نام ريلمي بادز اير ۲ نئو رونمايي کرد. گوشي‌هاي مدل نئو و قاب شارژ آن از طراحي متفاوتي برخوردارند، اما همان امکانات جذاب مدل استاندارد را ارائه مي‌کنند. از همه جذاب‌تر اينکه ريلمي در اين ايرباد اقتصادي نيز از فناوري حذف نويز فعال (ANC) استفاده کرده است.

ريلمي بادز اير ۲ نئو

بادز اير ۲ نئو مثل مدل گران‌تر خود به لطف چيپ R2، کاهش نويز ۲۵ دسي‌بلي را ارائه مي‌کند. در هدفون بي سيم جديد ريلمي يک حالت به نام Transparent نيز در نظر گرفته شده است که هر زمان نياز داشته باشيد به طور همزمان با يک شخص گفتگو کنيد مي‌توانيد آن را فعال کنيد و صداي بيرون را نيز بشنويد.

عمر باتري اين ديوايس با استفاده از کيس شارژ آن به ۲۰ ساعت در حالت ANC روشن و ۲۵ ساعت در حالت ANC خاموش مي‌رسد. هر گوشي نيز به صورت جداگانه مي‌تواند ۵ ساعت شارژدهي داشته باشد. اما سرعت شارژ اين گوشي‌ها نسبت به مدل اصلي افزايش پيدا کرده است و اکنون مي‌توانيد با تنها ۱۰ دقيقه شارژ، ۳ ساعت از اين گوشي‌ها استفاده کنيد. با اين مقدار شارژ، شما مي‌توانستيد ۲ ساعت از گوشي‌هاي ريلمي بادز اير ۲ معمولي استفاده کنيد.

ايرباد بي‌سيم ريلمي بادز اير ۲ نئو از درايورهاي ۱۰ ميلي‌متري با پوشش پليمر کريستال مايع بهره مي‌برد. هر گوشي توسط بلوتوث ۵.۲ به صورت جداگانه به گوشي شما متصل مي‌شوند. استفاده از آخرين نسل فناوري بلوتوث، پايداري و تأخير بسيار کم در اتصال بي‌سيم را تضمين مي‌کند. حتي با فعال کردن حالت گيمينگ، تأخير در اتصال اين گوشي‌ها به ۸۸ ميلي‌ثانيه کاهش پيدا مي‌کند تا بدون تأخير صداي داخل بازي‌ها را بشنويد.

اما در سمت منفي، بايد به محدود بودن پشتيباني از کدک‌هاي پخش اين ايرباد (تنها کدک SBC و AAC HD) اشاره کرد. اين موردي است که براي مدل معمولي بادز اير ۲ نيز وجود داشت. به هر ترتيب، شما مي‌توانيد با استفاده از اپليکيشن اندرويدي Realme Link سطح حذف نويز را تنظيم کنيد، اکولايزر را تغيير دهيد و حالت‌هاي مختلف نظير حالت گيمينگ را فعال کنيد. اعمال برخي از اين تنظيمات توسط دکمه‌هاي لمسي روي خود گوشي‌ها نيز امکان پذير است. همچنين مانند مدل معمولي،‌ نسخه نئو نيز به لطف گواهي IPX5 مي‌تواند در برابر تعريق و باران مقاومت کند.

ريلمي اين هدفون را با قيمتي که در بالا ذکر شد در دو رنگ مشکي و خاکستري روشن وارد بازارهاي آسيايي خواهد کرد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم