گيم فا/ امروز ماد تازه‌اي براي بازي Resident Evil 2 Remake در دسترس قرار گرفت که شخصيت Lady Dimitrescu را به آن اضافه مي‌کند.

همان‌طور که در جريان هستيد، بازي Resident Evil Village چندي پيش بر روي پلتفرم‌هاي مختلف در دسترس قرار گرفت و عده‌ي زيادي توانستند آن را تجربه کنند. يکي از کاراکترهاي مشهور اين بازي Lady Dimitrescu است که به عنوان يک باس در بازي حضور دارد.

محبوبيت اين کاراکتر باعث شد تا بسياري از مادسازان، مادهاي خود را پيرامون وي عرضه کنند. حال پاي اين کاراکتر به ديگر نسخه‌هاي فرنچايز Resident Evil هم باز شده است و طرفداران ديگر نسخه‌ها نيز مي‌توانند آن را تجربه نمايند.

ماد Lady Dimitrescu چندي پيش براي بازي Resident Evil 3 Remake منتشر شد و اتفاقا استقبال خوبي هم از آن به عمل آمد. حال اين ماد براي نسخه‌ي قبلي آن يعني Resident Evil 2 Remake نيز عرضه شده است و اين شخصيت جايگزين يکي از کاراکترهاي Claire و Elza مي‌شود. انتخاب اين جايگزيني هم به عهده‌ي خود بازي‌بازان خواهد بود.

اين ماد با نام Alcina Dimitrescu RE2 Port هم‌اکنون در تمام وب‌سايت‌هايي با اين موضوع همچون Nexus Modsقابل دانلود است. بديهي است که اين ماد تنها بر روي پلتفرم رايانه‌هاي شخصي اعمال شود. سازنده‌ي ماد نيز فردي ملقب به xRaq بوده است.

بازي Resident Evil 2 Remake در حال حاضر بر روي پلتفرم رايانه‌هاي شخصي و کنسول‌هاي پلي‌استيشن ۴ و ايکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم