گيم فا/ کمپاني يوبي‌سافت (Ubisoft) به تازگي تريلري از به‌روزرساني مورد انتظار بازي Watch Dogs: Legion منتشر کرده است که در آن شاهد مرتبط ساختن اين اثر با جهان مجموعه‌ي Assassin’s Creed هستيم.

به‌روزرساني ۵,۵ بازي Watch Dogs: Legion هفته‌ي آينده و در تاريخ ۲ شهريور ۱۴۰۰ (۲۴ آگوست ۲۰۲۱) در دسترس بازي‌بازان قرار خواهد گرفت و به همين مناسبت شرکت يوبي‌سافت تورنتو (Ubisoft Toronto)، استوديوي سازنده‌ي اين اثر، با انتشار تريلري از يکي از شخصيت‌هاي Assassin’s Creed براي بازي Watch Dogs: Legion که پيشتر وعده‌ي حضور آن را داده بودند، رونمايي کرده است.

شما در همين خبر مي‌توانيد تريلر معرفي از شخصيت قابل بازي دارسي (Darcy) را مشاهده و دريافت کنيد.

در ادامه قسمت‌هايي از توضيحات شرکت يوبي‌سافت در خصوص اين شخصيت را مشاهده مي‌کنيم: «شما با اين قاتل مدرنيزه شده مي‌توانيد به تجربه‌ي بخش داستاني و آنلاين بازي Watch Dogs: Legion بپردازيد. همچنين با مهارت‌هاي يک قاتل و به کمک هيدن بليد (Hidden Blade) آن، مي‌توانيد دشمنان را به صورت مخفيانه و به بهترين شکل ممکن از پا دربياريد.»

اين شخصيت قابل بازي به صورت انحصاري در دسترس بازي‌بازاني قرار خواهد گرفت که سيزن پس (Season Pass) بازي Watch Dogs: Legion را خريداري کرده باشند.

همان‌طور که مشاهده مي‌کنيد، به‌روزرساني ۵,۵ بازي Watch Dogs: Legion شامل محتويات بيشتري از جمله مأموريت‌هاي جديد داستاني و کو-آپ (Co-op) و همچنين حالت‌هاي جديد براي رقابت‌هاي بخش چند نفره خواهد بود. بخش کاملاً جديد Legion of Dead نيز بازي‌بازان را در لندن مملو از زامبي قرار خواهد داد.

بازي Watch Dogs: Legion مدتي قبل براي پلتفرم‌هاي رايانه‌هاي شخصي، پلي‌استيشن ۴، پلي‌استيشن ۵، ايکس‌باکس وان و ايکس‌باکس سري ايکس/اس منتشر شد و واکنش‌هاي متوسطي را از سوي منتقدين و بازي‌بازان دريافت کرد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم