مجله دیجی کالا/ امروز اسکین‌هایل رزیدنت اویل به فروشگاه آیتم‌ بازی فورتنایت اضافه شدند. این نمونه یکی دیگر از همکاری‌های این بازی با دنیای بازی‌های دیگر است. اسکین‌های اضافه شده، دو کاراکتر محبوب سری بازی رزیدنت اویل یعنی جیل ولنتاین و کریس ردفیلد هستند. شما می‌توانید این دو اسکین را با هم یا جداگانه خریداری کنید.

شرکت اپیک تمام تلاش خود را برای گسترش و بهبود فورتنایت انجام می‌دهد. حال این شرکت تصمیم گرفته تا با یکی از محبوب‌ترین فرنچایزهای بازی‌های ویدیویی همکاری کند. با اینکار این شرکت می‌تواند طرفداران رزیدنت اویل را به بازی خود ترغیب کند. مانند همان کاری که برای هیلو و گاد آو وار انجام داد و شخصیت‌های اصلی این دو بازی را به فورتنایت اضافه کرد.

کریس و جیل تنها چیزهای اضافه شده به این بازی نیستند. بلکه علاوه بر این دو کاراکتر تعداد زیادی اکسسوری دیگر هم به بازی اضافه شده که برای طرفداران رزیدنت اویل آشنا خواهند بود. به‌عنوان دو عضو جدید از گروه S.T.A.R.S هر کاراکتر دو استایل مختلف خواهد داشت. این دو استایل بر اساس شرایط مختلف این دو نفر در بازی‌هایشان است.

برای کامل شدن ظاهر این کاراکترها شما می‌توانید Back Bling هم بردارید. این موضوع الگو گرفته از اتاق‌های امن و نکات Healing در بازی‌های رزیدنت اویل است. همین‌طور اینکه تعداد بسیاری Pick Axe به فورتنایت اضافه شده که بر اساس سلاح‌های سرد موجود در رزیدنت اویل است. تمام چیزهای موجود در این همکاری این‌ها هستند؛

اسکین کریس ردفیلد به همراه استایل خاص Hound Wolf
اسکین جیل ولنتاین به همراه استایل خاص Raccoon City
گیاه سبز، آبی و قرمز به‌عنوان یک Back Bling
وجود Saving Keystrokes به‌عنوان یک Back Bling
Hotdogger Pickaxe
Stun Rod Pickaxe
اگر شما از طرفداران سر سخت رزیدنت اویل هستید می‌توانید همه این‌ها را در یک باندل دریافت کنید. این باندل علاوه بر قیمت کمتر، شامل تعدادی مواد خاص دیگر هم خواهد بود. از جمله می‌توان به یک صفحه‌ی Loading خاص، شکلک جدید و Brolly Stroll که بر اساس دشمن اصلی این سری بازی یعنی شرکت Umbrella است، اشاره کرد.

جیل و کریس به بخش Legends فورتنایت اضافه خواهند شد. این بخش شامل قهرمان بازی‌های مختلف مثل هیلو، هورایزن و گاد آو وار است. حتی در این بخش نمونه‌هایی از Rocket League هم حضور دارد. این موارد پوشش‌هایی برای ماشین‌های مبارزه داخل بازی هستند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم