گیم فا/ استودیوی لودوسیتی (Ludosity) از گارفیلد به عنوان اولین مبارز رایگان محتوای اضافی بازی مبارزه‌ای خود یعنی Nickelodeon All-Star Brawl، رونمایی کرد.

تعداد مبارزان بازی Nickelodeon All-Star Brawl قرار است افزایش یابد، زیرا لودوسیتی اعلام کرده است که شخصیت گارفیلد (ساخته‌ی جیم دیویس (Jim Davies) اولین مبارز از محتوای اضافی رایگان این عنوان خواهد بود. گارفیلد قرار است در تاریخ ۱۸ آذر (9 دسامبر) به صورت رایگان به Nickelodeon All-Star Brawl در ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی (از طریق فروشگاه استیم) بپیوندد. او اواخر این ماه به نسخه‌ی نینتندو سوییچ نیز خواهد پیوست.

اضافه شدن گارفیلد به چند دلیل واقعاً تعجب آور نیست. اول از همه، با وجود این واقعیت که ویاکام (Viacom) شرکت مادر نیکلودیون (Nickelodeon)، حقوق گارفیلد و فرنچایزهای مرتبط با آن را در سال 2019 به دست آورد، گارفیلد و دوستانش در فهرست مبارزان بازی غایب بودند. ثانیاً، گارفیلد یکی از دو مبارزی بود که در اطلاعات لو رفته‌ی قبلی مربوط به محتوای اضافی این عنوان، نامش ذکر شده بود. دیگر مبارزی که هنوز معرفی نشده است، شخصیت شردر از Teenage Mutant Ninja Turtle است.

همانطور که ذکر شد، گارفیلد قرار است در تاریخ ۱۸ آذر (9 دسامبر) به صورت رایگان به بازی Nickelodeon All-Star Brawl در ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی بپیوندد. این عنوان در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم