گیم فا/ استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) به‌تازگی ویدیوی جدیدی از بازی Modern Warfare 2 را منتشر کرده است که به ارائه‌ی جزئیاتی از نقشه‌ی Farm 18 می‌پردازد.

این ویدیو همچنین جزئیاتی را نشان می‌دهد که چگونه تیم توسعه‌دهنده باید میزان جزئیات روی نقشه‌ی Farm 18 را مدیریت می‌کرد تا بازیکنان انگیزه‌ای برای مخفی شدن در بوته‌ها نداشته باشند.

به گفته‌ی جف اسمیت (Geoff Smith)، طراح نقشه بخش چندنفره Call of Duty: Modern Warfare 2، ایده‌ی طراحی نقشه‌ی Farm 18 از نقشه‌ی تاسیسات Shoothouse گرفته شده است. وی در این باره گفت:

اگر یک موقعیت از نوع Shoothouse را در وسط قرار دهیم و اگر بخواهید بازی دیوانه‌کننده را انجام دهید، می‌توانید به مرکز بروید و اگر می‌خواهید به عقب بروید و به روش دیگری بازی کنید، برای شما همچنان در دسترس خواهد بود.

اینفینیتی وارد اخیراً اعلام کرده است که بخش چندنفره‌ی بازی Modern Warfare 2 و Warzone 2.0 در تاریخ 24 شهریور (15 سپتامبر) رونمایی خواهد شد. همچنین از تاریخ ۲۵ شهریور (۱۶ سپتامبر) الی ۲۹ شهریور (۲۰ سپتامبر) دارندگان کنسول‌های پلی استیشن به بتای چندنفره‌ی این بازی دسترسی پیدا خواهند کرد و از ۳۱ شهریور (۲۲ سپتامبر) تا ۴ مهر (۲۶ سپتامبر) برای سایر پلتفرم‌ها در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی Call of Duty: Modern Wafare 2 در تاریخ 28 اکتبر 2022 (۶ آبان 1401) برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس‌ باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و PC منتشر خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم