گیم فا/ جهان جذاب The Walking Dead هنوز در حال گسترش است و این هفته، بازی جدیدی از این جهان، تحت عنوان The Walking Dead: All Stars معرفی شد.

این بازی توسط شرکت Com2uS Holdings توسعه می‌یابد و در شباهت با بازی‌های اقتباسی دیگر از The Walking Dead، شامل تعدادی از شخصیت‌های محبوب شناخته‌شده مثل ریک گرایمز (Rick Grimes)، کارل گرایمز (Carl Grimes)، گلن (Glenn)، نیگن (Negan) و شخصیت‌های دیگر خواهد شد. The Walking Dead: All Stars برای پلتفرم‌ موبایل انتشار خواهد یافت و با این حال که تاریخ دقیقی برای انتشار آن مشخص نشده است، گفته می‌شود که به‌زودی برای فروشگاه‌های موبایل عرضه خواهد شد.

به‌عنوان یک بازی “collection RPG”، گیم‌پلی The Walking Dead: All Stars شامل به‌کارگیری شخصیت‌های یادشده و آشنای دیگر از این مجموعه برای تحکیم یک قرارگاه است. علاوه بر تریلر منتشرشده، وب‌سایتی نیز برای بازی ایجاد شده است و دربارۀ تعدادی از شخصیت‌هایی که با آن روبرو می‌شوید توضیح داده است؛ همچنین بعضی از فعالیت‌هایی که بازی‌بازان و کاراکترهای جمع‌آوری شده توسط آن‌ها در این فعالیت‌ها شرکت خواهند کرد را نیز شرح می‌دهد.

در یک مصاحبۀ مطبوعاتی، اطلاعات بیشتری از ویژگی‌های اصلی بازی منتشر شد:

جهان The Walking Dead – به اکتشاف خط داستانی تازه و در حال رشد جدیدی، به مانند سری کمیک‌های  Skybound، درون شهر بوفالو ایالت نیویورک با فضای پساآخرالزمانی بپردازید.

به‌کارگیری ریک، میشون (Michonne)، گلن و افراد دیگر – بازماندگان جدید و شخصیت‌های نمادین از فرنچایز The Walking Dead که هرکدام ظاهری با استایل کمیک دارند را ملاقات و استفاده کنید.

       
اکتشاف، مبارزه و جمع‌آوری – از طریق انواعی از رویدادهای داستان‌محور و معمولی درون بازی، بازی‌بازان به اکتشاف این خرابه‌های بی‌سکنه، مبارزه مقابل گله‌های Walker و جمع‌آوری منابع مهم خواهند پرداخت که برای پناهگاه آن‌ها رشد و آبادانی را به ارمغان می‌آورد.

یک مبارزۀ نقش‌آفرینی برای بقا – بازی‌بازان سرنوشت خود را در این گیم‌پلی نقش‌آفرینی به دست می‌گیرند و به آن‌ها اجازه می‌دهد که از کمک بازماندگان استفاده کنند، درحالی که در مأموریت‌های چالش‌برانگیز فزاینده‌ای با پاداش‌های بزرگ‌تر شرکت می‌کنند.

مبارزه در برابر دیگران (PvP) – تهدید واقعی در این دنیای پساآخرالزمانی Walkerها نیستند، بلکه بازماندگان هستند. بازی‌بازان می‌توانند در حالت PvP مقابل دیگران به مبارزه بپردازند تا پاداش‌های ویژه‌ای برای تقویت شهر خود دریافت کنند.
بازی The Walking Dead: All Stars در حال حاضر برای پیش‌‌ثبت‌نام در دسترس قرار دارد و به‌زودی برای دستگاه‌های موبایل منتشر خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم