گیم فا/ چند روز پیش امبارگوی Rollerdrome به پایان رسید و اکنون کاربران می‌توانند نقدها و بررسی‌ها و متعاقباً نمرات جدیدترین اثر Roll7 را مطالعه کنند.

اگرچه بازی با برخی اظهارات ضد و نقیض همراه بوده اما در مجموع به نظر می‌رسد که با عنوانی خوش‌ساخت مواجه هستیم که تا حد زیادی انتظارات طرفداران را برآورده کرده است. این بازی در زمان نگارش این مطلب به ترتیب روی متاکریتیک و اوپن کریتیک، میانگین امتیازات ۸۱ و ۸۲ را براساس نظر ۱۹ و ۳۸ منتقد دریافت کرده است.

God is a Geek 95/100

Rollerdrome یک شوتر فوق‌العاده است که مبارزات و جا به جایی خارق‌العاده‌ای را همراه با حس اعجاب‌انگیز پیشرفت و همچنین جلوه‌های بصری حیرت‌انگیز و ارزش تکرار بالا ترکیب می‌کند.

Game Informer 85/100

Rollerdrome سریعاً نظر من را جلب کرد و من درگیر آن شدم. با این که تجربه‌ای صیقل خورده و لذت‌بخش را شاهد هستیم اما به نظر می‌رسد Roll7 (استودیو سازنده بازی) کاری را انجام می‌دهد که پیش‌تر تجربه‌ای در آن کسب نکرده است. من امیدوارم این استودیو مستعد شانس این را پیدا کند که با ساخت یک دنباله، این مفهوم متمایز را با جزئیات بیشتری در داستان و روند پیشرفت بهتر بازیکن ارائه دهد.

Screen Rant 80/100

لذت اسکیت‌سواری در Tony Hawk’s Pro Skater تبدیل به ورزشی خونین شده که به طور گسترده لذت بخش است مخصوصاً با استایل هنری جذاب و موسیقی شنیدنی اما قلمرو Rollerdrome تقریباً از این فراتر نمی‌رود. بازیکنانی که به چالش شلیک در دورهای متوالی جهت رسیدن به بهترین عملکرد شخصی خود علاقه دارند، احتمالاً جذب این بازی خواهند شد اما افرادی که در جست و جوی چیزی بیش از این [نظیر] روایت عمیق یا توسعه شخصیت هستند، به خواسته خود نمی‌رسند.

Wccftech 60/100

Rollerdrome صحنه‌های خفنی را به لطف ترکیب [فرمول ساخته‌های استودیو] X Games و شلیک‌های زمان آهسته می‌سازد اما موفق به بازتولید چیزی که بازی‌های استودیوی OlliOlli مانند Zenlike را جذاب می‌کنند، نمی‌شود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم