نماد آخرین خبر

بسته الحاقی Dying Light 2 منتشر شد

منبع
گيم فا
بروزرسانی

گیم فا/ بسته الحاقی جدید بازی Dying Light 2 در جریان رویداد Gamescom معرفی شده است. این بسته الحاقی که Bloody Ties نام دارد در تاریخ سیزدهم اکتبر(پنج شنبه، ۲۱ مهر ۱۴۰۱)  به صورت رایگان در دسترس دارندگان بازی قرار خواهد گرفت و آغازگر نقشه‌ی طولانی تک‌لند برای آینده‌ی Dying Light 2 خواهد بود.

با توجه به تریلری که از بازی منتشر شده، به نظر می‌رسد که این بسته الحاقی از دوران گلادیاتورها الهام گرفته است و در این تریلر شاهد یک کولوسیوم هستیم. در همین خبر می‌توانید تریلر بسته الحاقی Bloody Ties را مشاهده و دانلود کنید.

در حالی که این اولین بسته الحاقی بازی Dying Light 2 از زمان عرضه در شش ماه گذشته است، Bloody Ties قطعا آخرین آن‌ها نخواهد بود. استودیوی تک‌لند برنامه دارد تا از این بازی حداقل به مدت پنج سال پشتیبانی کند. این استودیو قطعا قصد دارد تا موفقیت بازی اول را تکرار کند و با توجه به فروش پنج میلیون نسخه‌ای Dying Light 2 در چند ماه اول به نظر می‌رسد که در این امر موفق بوده است.

گفتنی است که بازی Dying Light 2 در حال حاضر بر روی ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، پلی استیشن و پلتفرم PC در دسترس است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر