زومجی/ استودیو Larian با پخش یک تیزر حضور بازی Baldur’s Gate 3 در مراسم The Game Awards امسال را تایید کرد.
   
استودیو Larian تایید کرد که در ماه دسامبر امسال شاهد ارائه‌ی جزئیات بیشتر از بازی Baldur’s Gate 3 خواهیم بود. این تیم بازی‌سازی قصد دارد قسمت بعدی Panel from Hell را در تاریخ ۱۴ دسامبر (۲۳ آذر)‌ امسال پخش کند تا پس از آن به‌روزرسانی نهم بازی را در دسترس قرار دهد. با این حال Larian یک نمایش جدید از Baldur’s Gate 3 را برای رویداد برای The Game Awards امسال تایید کرده است.

استودیو Larian این موضوع را در تیزر جدیدی که دو مجسمه‌ی Minsc و Boo را از نسخه‌های اول و دوم سری نشان می‌دهد تایید کرد. در این تیزر می‌توانیم شاهد برخورد یک جادو به مجسمه‌ی Minsc باشیم که قبل از پایان تیزر چشمان آن را آبی می‌کند. احتمالا این تیزر نشان می‌دهد که Minsc و Boo در بازی Baldur’s Gate 3 حضور خواهند داشت.

Baldur’s Gate 3 برای کامپیوتر و سرویس Stadia گوگل در حال توسعه است. این بازی در حال حاضر به صورت دسترسی زودهنگام عرضه شده است و استودیو Larian قصد دارد نسخه‌ی کامل آن را در سال آینده منتشر کند. Larian در آخرین به‌روزرسانی خود اعلام کرد که اکت دوم و سوم بازی به طور فعال در مرحله تست هستند و محتوای بسیار بیشتری را به نسبت چیزی که بازیکنان در نسخه ارلی اکسس تجربه‌ کرده‌اند، در بر خواهند داشت. به گفته‌ی Larian، حتی کسانی که صدها ساعت را در اکت اول بازی سپری کرده‌اند نیز می‌توانند انتظار یک تجربه‌ی جدید را در نسخه‌ی کامل داشته باشند.

پخش گیم اواردز ۲۰۲۲ از ساعت ۴ بامداد جمعه به وقت ایران آغاز خواهد شد.

نظر شما درباره‌ی این خبر چیست؟ آن را با ما در میان بگذارید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم