گیم فا/ استودیوی تانگو گیم ورکز (Tango Gameworks) طی رویداد Xbox Developer Direct 2023 با انتشار تریلری که در همین خبر قابل مشاهده و دریافت است، از بازی جدید خود به نام Hi-Fi Rush رونمایی کرد.

بنیان‌گذار و رئیس این استودیو خالق مجموعه‌ی Resident Evil و سازنده‌ی The Evil Within و Ghostwire: Tokyo یعنی شینجی میکامی (Shinji Mikami) است. این بازی اکشن ریتمی جدید امروز در دسترس قرار می‌گیرد. بازیکنان وظیفه دارند با انجام حرکات مختلف، لایه‌های جدیدی به موسیقی اضافه کنند. هرچه هماهنگ‌تر با ضرباهنگ‌ها پیش بروید، حرکاتتان را بهتر انجام می‌دهید. حین بازی، همه چیز با موسیقی هم‌گام می‌شود.

این عنوان با تمامی آثار پیشین استودیوی تانگو متفاوت است. میکامی نیز از علاقه‌اش به تجربه‌ی جدید گفت. بخشی از توضیحات بازی به این شرح است: «شما در نقش چای (Chai) قرار می‌گیرید، که می‌خواهد به ستاره‌ی راک تبدیل شود، و با استفاده از مبارزات مبتنی بر ضرباهنگ، به جنگ ربات‌های غول‌پیکر و جهش‌یافته می‌روید. همه چیز، از جمله تحرک در محیط و ضربات مختلف حین مبارزه، با موسیقی هم‌گام هستند.»

گفتنی است که بازی Hi-Fi Rush امروز برای رایانه‌های شخصی و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر شد. دارندگان هر یک از این پلتفرم‌ها می‌توانند از طریق اشتراک ایکس باکس گیم پس (Xbox Game Pass) نیز به بازی دسترسی پیدا کنند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم