آخرین خبر/ برنامه پرورش و تمرین مغز Peak – Brain Training یک برنامه خود بهسازی شخصی جالب از استودیوی Peaklabs به جهت تمرین و پرورش مغز با رابط بصری ساده و زیبا برای شماست که به طور خاص برای کمک به شما جهت بهبود حافظه، تمرکز، حل مشکل، چابکی روح و مهارت‌های زبان، با بازی‌های سرگرم کننده و چالش برانگیز، رسیدن به اهداف و ایجاد عادات سالم آموزش طراحی شده است؛ همه دارای پشتوانه تحقیقات علمی و آموزشی. با 15 بازی ارائه دهنده مشکلات انطباقی و پویا، چالش های منحصر به فرد، تمرینات شخصی و اهداف روزانه، Peak مهارت های مغز شما را در بالاترین درجه می رساند. Peak به شما کمک می کند با بررسی در عمق عملکرد، تجزیه و تحلیل و آمار هوشمندتر بیاموزید.

با بازی‌های فکری که با مشارکت دانشگاه‌های دانشگاه‌های پیشرو مانند کمبریج و NYU ساخته شده‌اند، و بیش از ۱۲ میلیون بار دانلود، Peak بهترین تجربه آموزش مغز است.

فقط 10 دقیقه در روز طول می کشد تا یک تمرین تمرینی مغز انجام شود. و با 45 بازی فکری برای بزرگسالان، و تمرینات جدید تمرین مغزی هر روز، همیشه یک چالش سرگرم کننده در انتظار شماست.

ویژگی های کلیدی Peak - Brain Training:

- بازی های مغزی رایگان برای به چالش کشیدن حافظه، توجه، ریاضی، حل مسئله، چابکی ذهنی، زبان، هماهنگی، خلاقیت و کنترل احساسات.
- بیاموزید که مغز شما در کدام دسته ها برتری دارد و با مقایسه نقشه مغزی و عملکرد بازی فکری خود با دوستان خود رقابت کنید.
- مربی، مربی شخصی برای مغز شما، به شما کمک می کند پیشرفت خود را پیگیری کرده و پیشرفت کنید.
- آموزش مغز شناختی با بازی های محققان متخصص در دانشگاه کمبریج، NYU و موارد دیگر.
- به صورت آفلاین کار می کند تا بتوانید از بازی های مغزی Peak در هر کجا که هستید لذت ببرید.
- برنامه پرورش و تمرین مغز اندروید ، توسط گوگل به عنوان انتخاب ویرایشگر انتخاب شده است.
- بیش از 45 بازی فکری در دسترس و به روز رسانی منظم برای به چالش کشیدن شما.
- تمرینات شخصی سازی شده برای تمرین مغز و بینش عمیق را با Peak Pro دریافت کنید.
- دسترسی به ماژول‌های Peak Advanced Training: برنامه‌های فشرده‌ای که مهارت خاصی را آموزش می‌دهند، از جمله بازی جدید حافظه جادوگر که با پروفسور باربارا ساهاکیان و تام پیرسی در بخش روان‌پزشکی دانشگاه کمبریج ایجاد شده است.

شما تجربه استفاده از این اپلیکیشن رو دارید؟ اگر قراره الان دانلودش کنید لطفا بعدش برگردید همینجا و بهمون بگید چطور بود. منتظرتون هستیم.

نسخه اندروید مورد نیاز: 7.0 و بالاتر
حجم: 133 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم