گیم فا/ به تازگی استودیوی هکس‌ورکز جزئیات کاملا جدیدی از بازی اکشن، نقش‌آفرینی و سولزلایک The Lords of the Fallen خود را منتشر کرده است. این جزئیات در واقع تصاویر خیره‌کننده و چشم‌نوازی هستند که در آن‌ها می‌توانیم گستردگی دنیای ویران بازی و مناطق مختلف آن را مشاهده کنیم. همچنین در این تصاویر، چند دشمن ترسناک بازی نشان داده شده‌اند.

بازیکنان در داستان بازی The Lords of the Fallen به عنوان یک Dark Crusader، باید برای متوقف کردن رستاخیز Adyr، خدای شیطانی، ماجراجویی خود را آغاز کنند. دنیاهای موازی زنده و مرده بازی The Lords of the Fallen به مانند جنگل‌ها، خرابه‌ها و سازه‌ها، عظیم به نظر می‌رسند و تقریبا پنج برابر بزرگتر از دنیای نسخه‌ی اصلی خواهند بود. با توجه به تصاویر منتشر شده از باس‌ها و دشمنان، بازیکنان در محیط‌های بازی The Lords of the Fallen همواره مورد تهدید قرار دارند و از مقابله با برخی دشمنان، وحشت خواهند کرد.

بازی The Lords of the Fallen در سال 2023 روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه خواهد شد. این بازی شامل ۹ کلاس مبارز، صدها سلاح و چند طلسم است. بازیکنانی که به دنبال تجربه‌ی این بازی به صورت کوآپ هستند، می‌توانند از سرورهای بدون وقفه‌ی آنلاین آن استفاده کنند.

شما در قسمت تصاویر همین خبر می‌توانید جدیدترین تصاویر بازی The Lords of the Fallen را مشاهده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم