دیجی کالا/ کمپانی باندای نامکو (Bandai Namco) به تازگی تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی تکن ۸ منتشر کرده است که به شخصیت فنگ وی (Feng Wei) می‌پردازد.

فنگ وی یک مبارز چینی است که در تکن ۵ به عنوان یکی از سه شخصیت جدید بازی معرفی شد و از آن زمان برای همه‌ی نسخه‌های بعدی این سری مبارزه‌ای محبوب بازگشته است. به عنوان یک رزمی‌کار بی‌رحم، فنگ میل به قدرت و جنگیدن دارد که می‌توان آن را هم به عنوان یک نقطه قوت و هم به عنوان نقطه‌ی ضعف در نظر گرفت.

در حالی که او به اندازه‌ی کافی مهارت داشت تا در بین هم کلاسی‌های خود بهترین باشد، بزرگترین عیب او این بود که اعتیاد و میل ناگهانی او برای مبارزه در نهایت باعث شد که استادش را پس از اینکه او را به خاطر دعوا در خارج از کلاس سرزنش کرد، به قتل برساند. او به دنبال تبدیل شدن به قوی ترین مبارز جهان است و از نشان دادن تمام قدرت خود در برابر هر حریفی که سر راه او قرار می‌گیرد و حتی افراد بی‌گناه، ترسی ندارد.

باندای نامکو همچنین اعلام کرده که نسخه‌ی بتای بعدی بازی از ۲۰ اکتبر تا ۲۳ اکتبر (۲۸ مهر تا ۱ آبان) سال جاری در دسترس قرار خواهد گرفت. این نسخه به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا بازی رقابتی آنلاین را با قابلیت کراس‌پلی آزمایش کنند. بازیکنان همچنین می‌توانند Tekken Fight Lounge را آزمایش کنند که در واقع یک لابی همه‌جانبه است که در آن بازیکنان می‌توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند و به ویژگی‌ها و حالت‌های بازی جدید دسترسی داشته باشند. آن‌ها می‌توانند آواتارهای خاص خود را ایجاد کنند، با سایر بازیکنان با چت و شکلک ارتباط برقرار کنند و به طریق چهار منطقه‌ی متمایز به نام‌های Battle Area ،Customization Shop ،Tekken Dojo و Beach Area دسترسی داشته باشد. این بخش همچنین شامل Tekken Ball به عنوان مینی‌گیم محبوبی‌ است که برای اولین بار در تکن ۳ ظاهر شد.

این نسخه شامل ۱۹ مبارز قدیمی و جدید می‌شود. جین، کازویا، جون، پاول، لاو، کینگ، لارس، جک-۸، شیائیو، نینا، لروی، لیلی، آسوکا، هوارانگ، برایان و کلودیو به این نسخه برمی‌گردند. این در حالی که است آزوسنا، ریون و فنگ از شخصیت‌های جدید هستند. همچنین استیج‌های مبارزه‌ی مختلفی وجود خواهند داشت که شامل Yakushima ،Ortiz Farm ،Rebel Hangar و غیره می‌شود.

بازی تکن ۸ در تاریخ ۲۶ ژانویه‌ی ۲۰۲۴ (۶ بهمن ۱۴۰۲) روی پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس‌/اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

 

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم