تسنيم/ نخست وزير انگليس که به همراه همسرش براي گذراندن تعطيلات آخر هفته به اسکاتلند رفته بود، دچار دردسر شده و مجبور شده تعطيلات خود را کوتاه کرده و به سرعت به لندن بازگردد.

به نقل از اينديپندنت، روز جمعه ديلي ميل تصاويري از کلبه و چادرهاي محل اقامت نخست وزير انگليس در منطقه‌اي ساحلي در اسکاتلند منتشر کرد. پس از انتشار اين تصاوير، مشاوران نخست وزير انگليس به وي توصيه کردند که هر چه سريع‌تر تعطيلات خود را کوتاه کرده و به دلايل امنيتي و خطري که پس از انتشار تصاوير محل اقامتش به وجود آمده محل اقامت خود را ترک کند.

اما پس از اين اتفاقات يک کشاورز و دامدار اسکاتلندي مدعي شده است که نخست وزير انگليس بدون اجازه وي در مزرعه او اقامت کرده و به پليس گفته که آنها زباله‌هاي زيادي را در محل اقامتشان رها کرده‌اند.

کني کامرون کشاورز اسکاتلندي مدعي است که نخست وزير انگليس از روي حصار مزرعه او عبور کرده و با برپايي چادر در مزرعه، آتش نيز روشن کرده و تصاويري که منتشر کرده نشان مي‌دهد که جانسون وسايل خود را در مزرعه رها کرده و به سرعت به لندن بازگشته است.

در همين حال، مامورين پليس انگليس از آقاي کامرون عذرخواهي کرده و گفته‌اند که آنها فکر مي‌کرده‌اند که مزرعه‌اي که در آن اقامت‌ داشته‌اند بخشي از منطقه‌اي است که براي تعطيلات نخست وزير انگليس اجاره‌ کرده‌اند.

همچنين پليس لندن به کشاورز اسکاتلندي گفته‌ است که مزرعه وي را از زباله‌ها پاکسازي خواهد کرد و چادرهاي اقامتي را نيز برخواهد چيد، اما درباره مسائل امنيتي پيش آمده براي بوريس جانسون اظهارنظري نخواهد کرد.

کشاورز اسکاتلندي به ميل آنلاين در اين باره گفته است: جانسون که رهبر يک کشور است هنوز نمونه‌اي عالي براي ديگران نشان نداده است. معمولا اگر کسي بخواهد وارد يک منطقه محصور بشود ابتدا اجازه مي‌گيرد، اما هيچکس از من چنين اجازه‌اي نگرفت.

کامرون گفته‌ است از اين موضوع که نخست وزير انگليس وارد مزرعه‌اش شده زماني باخبر شده که يکي از دوستانش عکس‌هاي ديلي ميل را به او نشان داده و وي متوجه شده که تيم همراه بوريس جانسون بدون اجازه وارد مزرعه وي شده است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar