تسنیم/ نخست وزیر انگلیس که به همراه همسرش برای گذراندن تعطیلات آخر هفته به اسکاتلند رفته بود، دچار دردسر شده و مجبور شده تعطیلات خود را کوتاه کرده و به سرعت به لندن بازگردد.

به نقل از ایندیپندنت، روز جمعه دیلی میل تصاویری از کلبه و چادرهای محل اقامت نخست وزیر انگلیس در منطقه‌ای ساحلی در اسکاتلند منتشر کرد. پس از انتشار این تصاویر، مشاوران نخست وزیر انگلیس به وی توصیه کردند که هر چه سریع‌تر تعطیلات خود را کوتاه کرده و به دلایل امنیتی و خطری که پس از انتشار تصاویر محل اقامتش به وجود آمده محل اقامت خود را ترک کند.

اما پس از این اتفاقات یک کشاورز و دامدار اسکاتلندی مدعی شده است که نخست وزیر انگلیس بدون اجازه وی در مزرعه او اقامت کرده و به پلیس گفته که آنها زباله‌های زیادی را در محل اقامتشان رها کرده‌اند.

کنی کامرون کشاورز اسکاتلندی مدعی است که نخست وزیر انگلیس از روی حصار مزرعه او عبور کرده و با برپایی چادر در مزرعه، آتش نیز روشن کرده و تصاویری که منتشر کرده نشان می‌دهد که جانسون وسایل خود را در مزرعه رها کرده و به سرعت به لندن بازگشته است.

در همین حال، مامورین پلیس انگلیس از آقای کامرون عذرخواهی کرده و گفته‌اند که آنها فکر می‌کرده‌اند که مزرعه‌ای که در آن اقامت‌ داشته‌اند بخشی از منطقه‌ای است که برای تعطیلات نخست وزیر انگلیس اجاره‌ کرده‌اند.

همچنین پلیس لندن به کشاورز اسکاتلندی گفته‌ است که مزرعه وی را از زباله‌ها پاکسازی خواهد کرد و چادرهای اقامتی را نیز برخواهد چید، اما درباره مسائل امنیتی پیش آمده برای بوریس جانسون اظهارنظری نخواهد کرد.

کشاورز اسکاتلندی به میل آنلاین در این باره گفته است: جانسون که رهبر یک کشور است هنوز نمونه‌ای عالی برای دیگران نشان نداده است. معمولا اگر کسی بخواهد وارد یک منطقه محصور بشود ابتدا اجازه می‌گیرد، اما هیچکس از من چنین اجازه‌ای نگرفت.

کامرون گفته‌ است از این موضوع که نخست وزیر انگلیس وارد مزرعه‌اش شده زمانی باخبر شده که یکی از دوستانش عکس‌های دیلی میل را به او نشان داده و وی متوجه شده که تیم همراه بوریس جانسون بدون اجازه وارد مزرعه وی شده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar