فارس/ منابع صهیونیستی، بعدازظهر امروز (پنجشنبه)، از واژگونی یک کامیون وابسته به ارتش این رژیم در نزدیکی منطقه «مسغاف» خبر دادند.

پایگاه خبری «عرب۴۸» به نقل از شبکه صهیونیستی «کان» گزارش داد که یک کامیون حمل تانک متعلق به ارتش رژیم صهیونیستی در نزدیکی منطقه مسغاف در کنار مرزهای لبنان واژگون شده است.
طبق گزارش کان، این کامیون در یک میدان مین واژگون شده و یگان مهندسان ارتش رژیم صهیونیستی در تلاش هستند تا راننده کامیون را از میدان خارج کنند.


منابع لبنانی نیز در این خصوص گزارش دادند که نیروهای ارتش این کشور و همچنین نیروهای حافظ صلح سازمان ملل در جنوب لبنان (یونیفل) در به صورت گسترده در محل حضور پیدا کرده‌اند.
جزئیاتی درباره اینکه این تانک چگونه در میدان مین واژگون شده، منتشر نشده است.
فلسطین اشغالی طی دو روز گذشته شاهد حوادث نظامی دیگری نیز بود. منابع صهیونیستی، روز گذشته خبر دادند که در یک کارخانه امنیتی حساس این رژیم انفجاری مهیب به وقوع پیوسته است.
بامداد امروز نیز منابع خبری گزارش دادند که یک موشک به سمت مناطق نزدیک به تأسیسات اتمی دیمونا در جنوب فلسطین اشغالی شلیک شده است که ارتش رژیم صهیونیستی ضمن تأیید این خبر، اعلام کرد که پدافند هوایی این رژیم در رهگیری موشک مذکور ناموفق بوده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar