کیهان/متن پیش رو در کیهان منتشر شده و انتشار آن به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست
عصر ایران با اشاره به نشست اخیر رئیس‌جمهور با مدیران برخی رسانه‌‌ها نوشت: تصویر نشست روحانی و مدیران رسانه‌ها، حاوی یک پیام مهم است و آن هم اینکه رئیس‌جمهور یا مشاورانش در این سال آخری زیاد حوصله شنیدن نقد و حرف‌های صریح را ندارند.
این سایت می‌افزاید: شاید تیم رسانه‌ای دولت با خود گفته است که چه کاری است، با چند مدیر روزنامه و خبرگزاری دور هم می‌نشینیم، چای و کیک می‌خوریم، آن‌ها چند کلمه می‌گویند، رئیس‌جمهور چند کلمه می‌گوید و بعد به همه می‌گوییم که روحانی با مردم و اهالی رسانه به صورت مستقیم حرف زده است.
وقتی با آدم‌هایی که گرفتار هستند مثلا بدهکاراند، حرف می‌زنید آن‌ها به ظاهر به شما گوش می‌دهند ولی در باطن حواس‌شان به حساب و کتاب‌شان است و رئیس‌جمهور این روزها به شدت شبیه این افراد است.
این سایت در پایان می‌نویسد: خیلی از کسانی که امروز روحانی به چشم منتقد به آن‌ها نگاه می‌کند و حاضر نیست دور یک میز با ایشان بنشیند، روزی تلاش کردند که روحانی بر کرسی تکیه بزند. نه برای روحانی بلکه برای ایران تلاش کردند.
مقصر شرایط امروز دولت نه ترامپ است، نه دلواپسان و نه حتی کرونا. همه آنچه امروز می‌بینیم یک مقصر دارد و آن هم شخص حسن روحانی است. رئیس‌جمهوری که زودتر از آنچه تصور می‌کردیم دست‌هایش را بالا برد و منتظر پایان دولتش نشست.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar