کيهان/متن پيش رو در کيهان منتشر شده و انتشار آن به معني تاييد تمام يا بخشي از آن نيست
عصر ايران با اشاره به نشست اخير رئيس‌جمهور با مديران برخي رسانه‌‌ها نوشت: تصوير نشست روحاني و مديران رسانه‌ها، حاوي يک پيام مهم است و آن هم اينکه رئيس‌جمهور يا مشاورانش در اين سال آخري زياد حوصله شنيدن نقد و حرف‌هاي صريح را ندارند.
اين سايت مي‌افزايد: شايد تيم رسانه‌اي دولت با خود گفته است که چه کاري است، با چند مدير روزنامه و خبرگزاري دور هم مي‌نشينيم، چاي و کيک مي‌خوريم، آن‌ها چند کلمه مي‌گويند، رئيس‌جمهور چند کلمه مي‌گويد و بعد به همه مي‌گوييم که روحاني با مردم و اهالي رسانه به صورت مستقيم حرف زده است.
وقتي با آدم‌هايي که گرفتار هستند مثلا بدهکاراند، حرف مي‌زنيد آن‌ها به ظاهر به شما گوش مي‌دهند ولي در باطن حواس‌شان به حساب و کتاب‌شان است و رئيس‌جمهور اين روزها به شدت شبيه اين افراد است.
اين سايت در پايان مي‌نويسد: خيلي از کساني که امروز روحاني به چشم منتقد به آن‌ها نگاه مي‌کند و حاضر نيست دور يک ميز با ايشان بنشيند، روزي تلاش کردند که روحاني بر کرسي تکيه بزند. نه براي روحاني بلکه براي ايران تلاش کردند.
مقصر شرايط امروز دولت نه ترامپ است، نه دلواپسان و نه حتي کرونا. همه آنچه امروز مي‌بينيم يک مقصر دارد و آن هم شخص حسن روحاني است. رئيس‌جمهوري که زودتر از آنچه تصور مي‌کرديم دست‌هايش را بالا برد و منتظر پايان دولتش نشست.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar