ويجياتو/ موبايل گيمرها قطعا با نام گيم لافت آشنا هستند. استوديويي که حکم راک استار را روي موبايل دارد. از سال‌ها پيش تاکنون اين استوديو فرانسوي تاکنون صدها بازي متنوع را راهي سيستم‌ عامل‌هاي اندرويد و iOS‌ کرده که بسياري از آن‌ها حد و حدود بازي‌هاي موبايلي را رد کرده‌اند. درواقع شهرت بالاي گيم لافت بخاطر ساخت بازي‌هايي است که روي مرز ميان موبايل و کنسول‌هاي بازي قرار دارند.

يکي از سياست‌ها گيم‌ لافت طي چند سال گذشته بازسازي عناوين محبوب کنسولي در قالب يک بازي جديد براي موبايل‌ بوده است.
Modern Combat 5 نسخه 5 از بازي محبوب و فوق العاده زيباي اکشن با اسم “مدرن کامبت” از استوديوي گيملافت براي دستگاه هاي اندرويد است.

داستان بازي Modern Combat 5: Blackout نيز حول نسخه هاي 3 و 4 بازي مي چرخد به گونه اي که ايالات متحده ي امريکا زير حمله ي تروريست هاست و رهبر اين گروه تروريستي را يکي از سربازان سابق ايالات متحده که تصميم گرفته به کشور خود خيانت کند و با حمله و کشتار اين جرم و فساد را در اين کشور از بين ببرد، بر عهده گرفته است. شما در نقش يک سرباز آمريکايي ايفاي نقش مي کنيد و ماموريت شما مبارزه با تروريست هاست !در بازي شما قادر خواهيد بود به هدايت وسايل نقليه بپردازيد و يا کنترل هواپيماهاي بدون سرنشين را برعهده بگيريد و هيجان را احساس کنيد! شما مي توانيد از انواع سلاح هاي نيمه اتوماتيک، دستي، شاتگان و نارنجک ها بهره ببريد و با کمک آن ها دشمنان را سر به نيست کنيد.

نسخه اندرويد مورد نياز: 4.1 و بالاتر

حجم: 47 مگابايت

لينک دانلود براي اندرويد

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم