زومجي/ برخي از استوديوهاي بازي‌سازي يک اصالت خاصي را هميشه در آثار خود حفظ مي‌کند و از آن در بازي‌هاي خود استفاده مي‌کنند. به سراغ بازي Sky: Children of the Light از استوديوي Thatgamecompany که يکي از گرافيکي ترين بازي هاي اندرويد به حساب مي‌آيد، مي‌رويم. بازي روايتگر سرزميني به نام Sky است که طي اتفاقاتي در ياس و نااميدي فرو مي‌رود. حال شما بايد در قالب کاراکتري به يک ماجراجويي جذاب و ديدني برويد و اين فضاي نااميدي را از بين ببريد.

در رابطه با گرافيک اگر بازي قبلي اين استوديوي يعني Journey را تجربه کرده باشيد قطعا با فضاي سازي اين بازي نيز به‌راحتي ارتباط برقرار مي‌کنيد. گرافيک چشم نواز و قدرتمند کارشده در بازي به قدري جذاب است که در تمام طول بازي از آن لذت خواهيد برد. نورپردازي و هيمنطور طراحي بصري خوب Sky: Children of the Light يکي از دلايل انتخاب آن در اين فهرست است.

گيم‌پلي به‌صورت سوم شخص و در عين حال بسيار جذاب و آرامش‌بخش است و از تک،تک لحظه‌ي بازي لذت خواهيد برد. بخش چند نفره‌ي بازي يک از بهترين تجربه‌ها را براي شما فراهم مي‌کند بطوريکه بدون هيچ بخشي براي چت يا گفت‌و‌گوي صوتي بايد با دوستان خود ارتباط برقرار کنيد.

نسخه اندرويد مورد نياز: 8.0 و بالاتر
حجم: 905 مگابايت

لينک دانلود براي اندرويد


براي دانلود بازي‌ها و اپليکيشن‌هايي که براي ايراني‌ها در دسترس نيستند مي‌توانيد از اين روش استفاده کنيد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم