آخرين خبر/ Fruit Genies – Match 3 Puzzle Games Offline – ميوه هاي شگفت انگيز: پازل جورچين عنوان يک بازي در ژانر تفنني است که توسط استوديو بازي سازي Bigcool Games براي دستگاه هاي اندرويد منتشر شده است.

اين بازي در سبک بازي هاي جورچين يا همان Match 3 است. حتماً بازي هاي زيادي را در اين سبک ديده ايد اما با اين وجود، اين بازي داراي بيش از ۱۰۰ مرحله و چندين دستاورد است و بدون ترديد نظر شما را جلب خواهد کرد. مکانيزم Fruit Genies – Match 3 Puzzle Games Offline کاملاً مشابه با مکانيزم بازي هاي ديگر اين سبک است. شما بايد در هر مرحله سعي کنيد تعداد ۳ يا بيشتر آيتم هاي مشابه را در کنار هم قرار دهيد تا بتوانيد آنها را حذف کنيد. هر مرحله داراي وظايف خاصي است که بايد آنها را انجام دهيد و با انجام دادن آنها مي توانيد آن مرحله را تکميل کرده و به مرحله بعدي عبور کنيد. اگر بتوانيد تعداد بيشتري از آيتم ها را در يک حرکت حذف کنيد مي توانيد پاور آپ يا نيروي ويژه کمکي دريافت کنيد. اين پاور آپ ها حالت انفجاري دارند و با منفجر شدن شان مي توانند تعداد زيادي از آيتم ها را حذف کنند و به شما کمک کنند سريع تر يک مرحله را پشت سر بگذاريد. با پيش روي در بازي  مي توانيد دست آورد ها و جوايز و همچنين بونس ها را هم به دست بياوريد و از بازي کردن لذت ببريد.

روي هم رفته بايد گفت بازي Fruit Genies – Match 3 Puzzle Games Offline يکي از اعتياد آور ترين بازي هاي اين سبک است و مي توانيم از هر لحاظ نمره خوبي براي آن در نظر بگيريم. گرافيک بازي بسيار زيبا و چشم نواز است و طراحي هنري قابل تحسيني دارد. افکت ها و انيميشن ها و ترکيب رنگ ها بسيار خوب کار شده اند و جذابيت هاي بصري خارق العاده و جذابي را در بازي به وجود مي آورند. مراحل بازي بسيار متنوع و گوناگون هستند و جهان هاي زيادي در بازي وجود دارد که مي توانيد آنها را آنلاک کنيد. پازل ها بسيار خوب طراحي شده اند و به هيچ عنوان ملالت آور و کسل کننده نيستند. سطح دشواري بازي هم از تعادل مناسبي برخوردار است و تعداد حرکت هاي محدود و سيستم پاداش در هر مرحله چالش فوق العاده دلچسبي را براي شما به ارمغان خواهند آورد.

نسخه اندرويد مورد نياز:  4.1 و بالاتر
حجم: 56 مگابايت

لينک دانلود براي اندرويد و آي او اس

براي دانلود بازي‌ها و اپليکيشن‌هايي که براي ايراني‌ها در دسترس نيستند مي‌توانيد از اين روش استفاده کنيد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم