آخرین خبر/ Idle Warzone 3d: Military Game – Army Tycoon – پایگاه نظامی کلیکی عنوان یک بازی در ژانر شبیه سازی است که توسط استودیو بازی سازی Virede برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. استودیو بازی سازی Virede پیش از این هم با بازی های خوب دیگری که برای گیمرها ارائه کرده است نشان داده است یک استودیو بازی سازی کاربلد است. Idle Warzone 3d: Military Game – Army Tycoon  هم یکی دیگر از بازی های خوب این استودیو بازی سازی است که دارای یک گیم پلی بسیار جذاب و یونیک می باشد و می تواند برای مدت ها سرگرم تان کند و تجربه فوق العاده ای را برایتان به ارمغان بیاورد. مکانیزم های گیم پلی این بازی بسیار ساده است اما کار هایی که در آن باید انجام دهید بسیار زیاد است.

همانطور که از نامش پیداست، ‌Idle  Warzone 3d: Military Game – Army Tycoon یک بازی در سبک آیدل است. با شروع بازی یک پایگاه نظامی در اختیارتان قرار می گیرد که باید سعی کنید آن را مدیریت کنید. سربازان در هواپیماهای نفربر به پایگاهتان می آیند و شما وظیفه دارید به آنها آموزش های نظامی بدهید و آنها را به بخش های مختلف پایگاه نظامی تان هدایت کنید. در ابتدا سربازان یکی یکی به پایگاه نظامی اضافه می شوند اما در ادامه که توسط سربازان پول دریافت کردید می توانید صندلی هواپیمای نفربر را اضافه کنید تا سربازان بیشتری به پایگاه نظامی تان اضافه شوند. ماموریت های مختلفی در بازی وجود دارد که به کمک سربازانتان می توانید آنها را انجام دهید و پول دریافت کنید.

این ماموریت ها در بازی Idle Warzone 3d: Military Game – Army Tycoon اکثراً به از بین بردن آدم بد ها مربوط می شود و ماموریت های آنچنان خاصی نیستند. شما باید آنقدر این ماموریت ها را انجام دهید تا پول دریافت کنید و تعداد سربازان پایگاهتان را زیاد کنید و همینطور این چرخه را تکرار کنید تا همه آدم بدها از بین بروند. روی هم رفته، بیش از ۱۶ بخش در پایگاه نظامی تان وجود دارد که می توانید آنها را آنلاک کنید و به انواع و اقسام سلاح ها، تانک ها، ماشین ها، هواپیماها، هیلکوپترها، و بسیاری تجهیزات نظامی دیگر دسترسی پیدا کنید که این حجم از محتوا برای یک بازی آیدل فوق العاده است. بخش ظاهری بازی بسیار زیبا و چشم نواز است و برای آن باید توسعه دهندگان را ایستاده تشویق کرد. طراحی هنری محیط های مختلف جهان بازی به صورت وکسلی طراحی شده است و بسیار خارق العاده است. نمای از بالا به پایین شناور بازی جذابیت های خاصی به آن بخشیده است و باعث می شود به طور کامل به محیط اطراف تان اشراف داشته باشید. متاسفانه صداگذاری ها و افکت های صوتی خاصی در بازی شنیده نمی شود که البته با توجه به نوع بازی جای تعجبی ندارد و بسیار از بازی های این سبک معمولاً به این بخش از بازی توجه نمی کنند و بیشتر تمرکز شان بر روی گیم پلی است. کنترل ها بسیار ساده هستند و به راحتی قابل یادگیری می باشند و این بازی را به یک بازی ایده آل برای اوقات فراغت تبدیل می کنند. روند بازی سرعت خوبی دارد و قطعاً وقت گذاشتن و جستجو کردن در بخش های مختلف بازی ارزشش را دارد.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاتر
حجم: 102 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم