آخرین خبر/ Order of Fate – محفل سرنوشت نامی از یک بازی نقش آفرینی و مهیج با المان های اکشن و Rougelike است که توسط شرکت بازی سازی Studio3.tech کشور روسیه تولید و به شکل رایگان برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است.

همان گونه که از نام بازی پیداست، این بازی در سبک Rougelike RPG طراحی و ساخته شده است. در Roguelike RPG Offline – Order of Fate شما در نقش یک قهرمان افسانه ای به قلب دشمن و شیاطین سفر کرده و در مکان های مختلف به مبارزه با آنها بپردازید. داستان بازی به یک نفرین قدیمی مربوط است. این نفرین که معلوم نیست چطور فعال شده، باعث بیدار شدن نیرویی شیطانی و باستانی می شود. به دنبال آن، شیاطین و اهریمن های زیادی از خواب بیدار شده و شروع به نابود کردن انسان ها و شهرها می کنند. شما در نقش قهرمان داستان، باید جلوی شیاطین را گرفته و آنها را نابود کنید تا انسان ها را از شر وجود این موجودات نجات دهید. مأموریت شما در یک قلعه باستانی بزرگ دنبال می شود. این قلعه روی یک کوهستان بنا شده و زیر آن سیاه چالی مرگبار و طویل وجود دارد. در این سیاه چال که پایگاه اصلی شیاطین است، دشمنان شما حضور دارند و این شما هستید که باید با هجوم به این منطقه و پاکسازی آن، دشمن را در پایگاه خودش شکست دهید.

در بازی Roguelike RPG Offline – Order of Fate ماهیت اصلی به صورت نبردهای نوبتی و استراتژیکی است. در این نبردها شما در یک سمت و دشمنان شما در سمت دیگر حضور دارند. باید با انتخابی درست و تاکتیک های استراتژیکی، حمله های مناسبی علیه نیروهای دشمن ترتیب دهید و سپس منتظر حرکت آنها باشید. می توانید در بخش های مختلف این بازی سلاح ها و تجهیزات مختلفی مثل زره به دست بیاورید. در Roguelike RPG Offline – Order of Fate بخشی تکامل یافته برای ارتقاء شخصیت قهرمان بازی تعبیه شده است که طی آن قادر هستید تا سطح قهرمان خود را افزایش داده و سلاح های خود را ارتقاء دهید. در طرف مقابل دشمنان شما نیز از انواع هیولاها و شیاطین هستند و هر کدام ویژگی های خاصی دارند. در طول مراحل و مأموریت‌ها شما می توانید دوستان و قهرمانان دیگری نیز ملاقات کرده و از کمک آنها بهره بگیرید. در حین انجام مأموریت ها شما همچنین می توانید داستان یک محفل و گروه قدیمی و باستانی را نیز دنبال کنید. گروهی که اعضای آن قهرمانانی برای نجات بشریت بودند. اما این گروه حالا از هم پاشیده و شما قرار است به نوعی آن را بازسازی کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاتر
حجم: 130 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم