آخرین خبر/ اگر به دنبال طراحی لوگو یا هویت برند خود هستید، Logo Maker Pro - Free Graphic Design & Logo Templates یک برنامه کامل طراحی لوگو برای ساخت لوگوهای حرفه ای، منحصر به فرد و چشمگیر در گوشی موبایل شماست.
برنامه Logo Maker یک سازنده ی لوگوی سفارشی ست با لوگوها و آیکون های سه بعدی که می تواند به ما در ساخت لوگوهای سه بعدی نیز کمک کند. این برنامه اندروید با استفاده از انواع هنر، رنگ، پس زمینه و بافت یک نرم افزار سریع و آسان در ساخت لوگو است که مجهز به تمام ابزارهای ویرایش عکس حرفه ای می باشد. حالا فقط شما تنها به یک ایده نیاز دارید تا لوگوی شخصی خود را بسازید.


Logo Maker Free شامل مجموعه ی عظیم طبقه بندی شده از برچسب ها، عناصر گرافیکی، شکل ها، پس زمینه ها و بافت ها برای ایجاد یک لوگو است. Logo Maker همچنین برای کانال یوتیوب نیز ابزارهای ویرایش عکس و ویرایش متن مثل: چرخش، چرخش سه بعدی، تغییر اندازه، منحنی، قلم، رنگ و بسیاری موارد دیگر فراهم می کند که برای ایجاد یک لوگوی زیبا نیاز دارید.
Logo Maker همچنین برای ایجاد پوستر تبلیغاتی، تبلیغات، اطلاعیه‌ها، عکس‌های روی جلد، بروشور، نامه‌های خبری و سایر مارک های تبلیغاتی برای فروشگاه، رستوران، دفتر یا سایت‌های اجتماعی مفید است.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاتر
حجم: 38 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم