کتاب نیوز/ کتاب «راهنمای کتاب 1400» با معرفی و نقد 596 عنوان کتاب در 192 صفحه توسط انتشارات میراث اهل قلم منتشر شد.

 این کتاب گزیده‌ای از مطالب منتشر شده در سایت کتاب نیوز است که به صورت تخصصی به نقد و معرفی آثار مکتوب منتشر شده در بازار کتاب ایران می‌پردازد.

 از ۱۷ سال پیش تا امروز، به جز خبر، بیش از پنج هزار نقد و معرفی روی سایت "کتاب نیوز" منتشر شده است. امسال تصمیم گرفتیم برای ترویج بیشتر و بهتر این مطالب و صد البته کمک به مخاطب ایرانی برای انتخاب بهتر و سریعتر کتاب‌های خوب، مطالب منتشر شده در سال 1400 در یک کتاب مرجع منتشر شود.

محمدرضا حدادی ادامه داد: در این نسخه جمعا 596 کتاب معرفی و نقد شده اند. به این شکل که در هر صفحه کتاب، در 4 باکس، خلاصه متن، تصویر کتاب و یک کیوآرکد درج شده است. خوانندگان می‌توانند با استفاده از کیوآرکد اختصاصی به متن کامل روی سایت متصل شوند.

مدیرعامل انتشارات میراث اهل قلم درباره دیگر خصوصیات این راهنمای کتاب گفت: فهرست الفبایی کتابها، نمایه نویسندگان و طبقه بندی موضوعی عناوین، شامل 225 رمان خارجی، 96 رمان ایرانی و 225 کتاب دیگر در حوزه‌های تاریخ، اقتصاد، دین، فلسفه، جامعه شناسی، هنر و... از مشخصات این کتاب مرجع است.

کتاب مرجع «راهنمای کتاب 1400» با هدف آشنایی بیشتر مخاطب ایرانی با آثار برتر، با معرفی و نقد 596 عنوان کتاب در قطع رقعی منتشر شده است.

کتاب «راهنمای کتاب 1400» به همت محمدرضا حدادی در 192صفحه و با قیمت 111هزار تومان توسط انتشارات میراث اهل قلم منتشر شده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar