باشگاه خبرنگاران/ لينکلن 2020Aviator رقيب تازه‌اي براي خودرو هاي  شاستي بلند لوکس است که  اين خودرو با قيمت ۵۲.۱۹۵ دلار ، حدود ۱۱هزار دلار بيشتر از ناتيلوس(Nautilus) و بيش از ۲۲ هزار  دلار کمتر از پرچمدار Navigator قيمت دارد.

در حال حاضر، اين خودرو از يک موتور دو قلو توربو V۶ بهره مي‌گيرد. اين خودرو نسخه هيبريدي پلاگين ۴۵۰ اسب بخاري با پيشرانه استاندارد تمام چرخ با قيمت ۶۹.۸۹۵ دلار خواهد بود. اين مدل کاملاً جديد داراي يک فضاي داخلي زيبا، فن آوري کاربر پسند و قدرت موتور بسيار زيادي است، اما به اندازه بعضي از رقبا چابک و مجلل نيست.

طبق برنامه جديد لينکلن، خريداراني که از طريق فورد اعتباري تأمين مالي يا اجاره مي‌کنند مي‌توانند در صورت از دست دادن شغل خود ظرف مدت يک سال وسيله نقليه خود را برگردانند. تراز مشتري با ارزش تجاري وسيله نقليه، به علاوه هر مبلغ باقي مانده بدهکار، تا ۱۵۰۰۰ دلار کاهش مي‌يابد. اين برنامه تا ۳۰ سپتامبر در کليه وسايل نقليه لينکلن به استثناي فروش تجاري و ناوگان اجرا مي‌شود.

2020 لينکلن آوياتور

پيشنهادات فعلي از لينکلن تا ۳۱ آگوست ۲۰۲۰ اجرا مي‌شود، مگر اينکه خلاف آن ذکر شده باشد. لينکلن بعضي اوقات پيش از تعطيلات آخر هفته کار، مشوق‌ها را تقويت مي‌کند.

مدل بزرگ تر اين خودرو Navigator  است که در حالت کلي Aviator رگه‌هايي از طراحي اين خودرو را دارد. به نوعي مي توان گفت که Aviator  داراي خطوط صاف بلند روي بدنه، شباهت کلي به مدل Navigator دارد. ستون‌ها در مدل اوييتور به رنگ مشکي هستند که هماهنگي خوبي با شيشه‌هاي دودي دارند و اين ترفند طراحي باعث شده که يک محدوده‌ بزرگ مشکي‌ رنگ در سر تا سر طول خودرو به‌وجود بيايد.

2020 لينکلن آوياتور

از امکانات اين خودرو مي توان به راحتي صندلي ها اشاره کرد که به امکاناتي، چون ماساژور، گرمکن و تهويه هوا مجهز شده‌اند. يکي از معايت طراحي اين خودرو صندلي‌هاي سايز کوچک در رديف دوم است که مي‌توانست کمي بزرگ‌تر طراحي شوند. در کل مي توان گفت که فضاي داخلي اين خودرو قدرتمند، با ابعاد بيروني همخواني چنداني ندارد.

گفتني است که صندلي‌هاي راحت مدل Aviator، قابليت تنظيم برقي در ۳۰ جهت را دارند. اگر به الگوي دوخت روي چرم صندلي‌ها دقت کنيد، همانند چيدمان چراغ‌هاي روي باند فرود هستند. در تمامي قسمت‌هاي کابين استفاده از با کيفيت‌ترين چرم به چشم مي‌خورد و تم مشکي کابين در انتقال حس هوانوردي، تاثير به‌سزايي دارد.

2020 لينکلن آوياتور

با وجود طراحي کلاسيک کابين، Aviator، خودرويي مدرن و پيشرفته بوده و از کابيني ديجيتال برخوردار است. Aviator به‌ جاي نمايشگر‌هاي آنالوگ معمول، از يک نمايشگر رنگي ۱۲.۳ اينچي در کنار سيستم HUD در مقابل راننده استفاده کرده است.

رتبه بندي شماره ۶ لينکلن آوياتور ۲۰۲۰ بر اساس نمره آن در رده SUV‌هاي Luxury Midsize است. در حال حاضر لينکلن آوياتور نمره ۸.۰ از ۱۰ را دارد، که بر اساس ارزيابي ها از ۱۷ قطعه عنصر تحقيق و داده با استفاده از منابع مختلف است.

2020 لينکلن آوياتور

آيا Lincoln Aviator يک SUV خوب است؟

 Aviator ۲۰۲۰ انتخاب خوبي در بين SUV‌هاي لوکس ميان رده است. اين به عنوان يک SUV فقط بنزين يا يک پلاگين هيبريدي در دسترس است و هر دو کاملاً قدرتمند هستند. کابين Aviator  بسيار شيک ساخته شده است. ويژگي‌هاي فني استاندارد و در دسترس بسياري وجود دارد و سيستم سرگرمي Aviator يکي از بهترين‌ها در کلاس است.

2020 لينکلن آوياتور

 با وجود کابين جذابش، برخي از رقباي کلاس نسبت به Aviator از سطح بالاتري برخوردار هستند.اگر مي‌خواهيد وسيله نقليه‌اي قدرتمند با سفر دريايي با فن آوري فراوان و با قيمت مناسب داشته باشيد، Aviator ارزش ديدن را دارد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar