باشگاه خبرنگاران/ لینکلن 2020Aviator رقیب تازه‌ای برای خودرو های  شاستی بلند لوکس است که  این خودرو با قیمت ۵۲.۱۹۵ دلار ، حدود ۱۱هزار دلار بیشتر از ناتیلوس(Nautilus) و بیش از ۲۲ هزار  دلار کمتر از پرچمدار Navigator قیمت دارد.

در حال حاضر، این خودرو از یک موتور دو قلو توربو V۶ بهره می‌گیرد. این خودرو نسخه هیبریدی پلاگین ۴۵۰ اسب بخاری با پیشرانه استاندارد تمام چرخ با قیمت ۶۹.۸۹۵ دلار خواهد بود. این مدل کاملاً جدید دارای یک فضای داخلی زیبا، فن آوری کاربر پسند و قدرت موتور بسیار زیادی است، اما به اندازه بعضی از رقبا چابک و مجلل نیست.

طبق برنامه جدید لینکلن، خریدارانی که از طریق فورد اعتباری تأمین مالی یا اجاره می‌کنند می‌توانند در صورت از دست دادن شغل خود ظرف مدت یک سال وسیله نقلیه خود را برگردانند. تراز مشتری با ارزش تجاری وسیله نقلیه، به علاوه هر مبلغ باقی مانده بدهکار، تا ۱۵۰۰۰ دلار کاهش می‌یابد. این برنامه تا ۳۰ سپتامبر در کلیه وسایل نقلیه لینکلن به استثنای فروش تجاری و ناوگان اجرا می‌شود.

2020 لینکلن آویاتور

پیشنهادات فعلی از لینکلن تا ۳۱ آگوست ۲۰۲۰ اجرا می‌شود، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. لینکلن بعضی اوقات پیش از تعطیلات آخر هفته کار، مشوق‌ها را تقویت می‌کند.

مدل بزرگ تر این خودرو Navigator  است که در حالت کلی Aviator رگه‌هایی از طراحی این خودرو را دارد. به نوعی می توان گفت که Aviator  دارای خطوط صاف بلند روی بدنه، شباهت کلی به مدل Navigator دارد. ستون‌ها در مدل اوییتور به رنگ مشکی هستند که هماهنگی خوبی با شیشه‌های دودی دارند و این ترفند طراحی باعث شده که یک محدوده‌ بزرگ مشکی‌ رنگ در سر تا سر طول خودرو به‌وجود بیاید.

2020 لینکلن آویاتور

از امکانات این خودرو می توان به راحتی صندلی ها اشاره کرد که به امکاناتی، چون ماساژور، گرمکن و تهویه هوا مجهز شده‌اند. یکی از معایت طراحی این خودرو صندلی‌های سایز کوچک در ردیف دوم است که می‌توانست کمی بزرگ‌تر طراحی شوند. در کل می توان گفت که فضای داخلی این خودرو قدرتمند، با ابعاد بیرونی همخوانی چندانی ندارد.

گفتنی است که صندلی‌های راحت مدل Aviator، قابلیت تنظیم برقی در ۳۰ جهت را دارند. اگر به الگوی دوخت روی چرم صندلی‌ها دقت کنید، همانند چیدمان چراغ‌های روی باند فرود هستند. در تمامی قسمت‌های کابین استفاده از با کیفیت‌ترین چرم به چشم می‌خورد و تم مشکی کابین در انتقال حس هوانوردی، تاثیر به‌سزایی دارد.

2020 لینکلن آویاتور

با وجود طراحی کلاسیک کابین، Aviator، خودرویی مدرن و پیشرفته بوده و از کابینی دیجیتال برخوردار است. Aviator به‌ جای نمایشگر‌های آنالوگ معمول، از یک نمایشگر رنگی ۱۲.۳ اینچی در کنار سیستم HUD در مقابل راننده استفاده کرده است.

رتبه بندی شماره ۶ لینکلن آویاتور ۲۰۲۰ بر اساس نمره آن در رده SUV‌های Luxury Midsize است. در حال حاضر لینکلن آویاتور نمره ۸.۰ از ۱۰ را دارد، که بر اساس ارزیابی ها از ۱۷ قطعه عنصر تحقیق و داده با استفاده از منابع مختلف است.

2020 لینکلن آویاتور

آیا Lincoln Aviator یک SUV خوب است؟

 Aviator ۲۰۲۰ انتخاب خوبی در بین SUV‌های لوکس میان رده است. این به عنوان یک SUV فقط بنزین یا یک پلاگین هیبریدی در دسترس است و هر دو کاملاً قدرتمند هستند. کابین Aviator  بسیار شیک ساخته شده است. ویژگی‌های فنی استاندارد و در دسترس بسیاری وجود دارد و سیستم سرگرمی Aviator یکی از بهترین‌ها در کلاس است.

2020 لینکلن آویاتور

 با وجود کابین جذابش، برخی از رقبای کلاس نسبت به Aviator از سطح بالاتری برخوردار هستند.اگر می‌خواهید وسیله نقلیه‌ای قدرتمند با سفر دریایی با فن آوری فراوان و با قیمت مناسب داشته باشید، Aviator ارزش دیدن را دارد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar