پدال/ داچیا اسپرینگ جزو خودروهایی است که برای ترددهای شهری و فواصل کوتاه طراحی شده و البته یکی از ویدئوهای منتشر شده درباره این خودرو توجه ما را به خود جلب کرده است.

این کلیپ ۱۰ دقیقه نشان دهنده پرفورمنس واقعی اسپرینگ می‌باشد. در نظر داشته باشید که این یک بررسی واقعی نیست بلکه به‌طور مختصر و گذرا نگاهی به این خودروی ارزان‌قیمت و کم‌توان دارد.

همان‌گونه که قبلاً نیز گفته‌ایم با خودروی بسیار کند و ملال‌آوری طرف هستیم. شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت اسپرینگ برابر با ۱۹.۱ ثانیه بوده و برای رسیدن از سرعت ۸۰ به ۱۲۰ کیلومتر در ساعت نیز نیازمند ۲۶.۲ ثانیه زمان خواهید بود. اگر به حد کافی صبور باشید خواهید توانست به حداکثر سرعت ۱۲۵ کیلومتر در ساعت نیز برسید.

پرفورمنس اسپرینگ به‌طور ساده بسیار خسته کننده است اما سورپرایز کننده اینکه از پشت فرمان اوضاع آن‌گونه که به نظر می‌رسد بد نیست؛ و زمانی که بدانید اسپرینگ برای کاربری‌های شهری ساخته شده (قدرت ۴۵ اسب بخاری و گشتاور ۱۲۵ نیوتون متری گویای این موضوع هستند) این عملکرد منطقی خواهد بود. باتری ۲۷.۴ کیلووات ساعتی این خودرو شعاع حرکتی ۳۰۵ کیلومتری ارائه می‌کند. قیمت اسپرینگ در آلمان از ۱۰۹۲۰ یورو شروع می‌شود و بنابراین محصول داچیا در واقعیت به اندازه مشخصات روی کاغذ بد و به دور از منطق نیست.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar