باشگاه خبرنگاران/ رولزرویس با نسخه‌های سفارشی کالینان سیاه، Ghost Extended و Wraith وارد نمایشگاه اتومبیل شانگهای می‌شود.
 
رولزرویس با نسخه‌های سفارشی کالینان سیاه، Ghost Extended و Wraith وارد نمایشگاه اتومبیل شانگهای می‌شود. در این خودرو از دسته رنگ‌های گرم و خاص استفاده شده که اصولا سفارش مشتری های خاص است.  

 خودرو Ghost Extended که این شرکت آن را Sanctuary Urban می‌نامد، جذاب ترین نسخه در بین خودروهای سفارشی است. بدنه با ترکیبی از دو رنگ خاکستری و نقره‌ای پوشیده شده است. خطوط چرمی سبز آهکی در آن به کار رفته است که به گفته رولز از چراغ‌های نئون در شب الهام گرفته شده است.

فضای داخلی از روکش‌های چوبی با جنس Obsidian Ayous استفاده می‌کند که قرار است پنجره‌های چوبی را در یک ساختمان در باغ یوان شانگهای تداعی کند. صندلی‌های جلو روکش چرمی آبی Navy را دارند و صندلی‌های عقب از جنس Cashmere Grey است. 

کالینان همچنین با رنگ سیاه قرن جدید تولید خواهد شد. روی صندلی ها از رنگ سبز سگانو استفاده شده است که بیشتر شبیه به رنگ محبوب لوازم خانگی در دهه ۱۹۵۰ و ۶۰ است. چرم داخلی ترکیبی از رنگ سفارشی سبز  است.

در نمای داخلی، داشبورد بسیار چشم نواز است که دارای یک الگوی هندسی سفید و رنگ آمیزی شده روی روکش فیبر کربنی است. قسمت اعظم کابین دارای چرم آبی Muscari است. مدل‌های جسورانه و مجهز به این نوع رولزرویس راهی برای نشان دادن طیف گسترده‌ای از امکانات هنگام مشخص کردن یکی از وسایل نقلیه خود است. 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar