باشگاه خبرنگاران/ نيکولا يکي از جديدترين خودروسازهايي است که بنگر ۲۰۲۲ را با قدرت ۹۰۶ اسب بخار توليد کرده است.
 
نيکولا يکي از جديدترين خودروسازهايي است که پا به عرصه رقابت با ديگر خودروسازها گذاشته است. بنگر ۲۰۲۲ خودرويي است که نيکولا طراحي کرده و پيکاپي برقي با سوخت هيدروژني است.

اين خودرو‌ داراي برد رانندگي تا 965 کيلومتر، حداکثر خروجي ۹۰۶ اسب بخار و گشتاور ۹۸۰ پوند فوت و مجموعه‌اي جالب از ويژگي‌ها است. کابين آن داراي  يخچال مخفي و همچنين يک مخزن آبي است که توسط سيستم هيدروژني تغذيه مي‌شود.

در گذشته بنگر قرار بود با پيشرانه باتري الکتريکي يا هيبريدي باتري الکتريکي/پيل سوختي هيدروژني عرضه شود. نيکولا ادعا کرده است که اين پيکاپ داراي يک باتري ۱۶۰.۰ کيلووات ساعت و يک سلول سوختي اختياري ۱۲۰.۰ کيلووات ساعت است. کساني که در ابتدا نسخه الکتريکي را خريداري کردند، پس از آن مي‌توانند سيستم پيل سوختي را اضافه کنند.

اين شرکت مي‌گويد که بنگر قادر است حداکثر خروجي ۹۰۶ اسب بخار و گشتاور ۹۸۰ پوند فوت را توليد کند، اما خروجي پيوسته آن ۴۵۵ اسب خواهد بود. گفته مي‌شود سريع‌ترين نسخه در عرض ۲.۹ ثانيه از صفر به 100 کيلومتر در ساعت مي‌رسد.

اکنون تنها فقط يک تصوير داخلي از بنگر منتشر شده است و بر اساس تصوير نشان داده شده مي توان گفت که پيکاپ  داراي ترکيبي از عناصر سبک معمولي و آينده نگرانه در داخل است. داخل آن را نيکولا بسيار ساده طراحي کرده است، يک کنسول مرکزي سنتي با چند دستگيره و همچنين يک سيستم نوآورانه در داخل کابين به چشم مي خورد که براي ايمن کردن بار‌ها در نظر گرفته شده بود.

نيکولا همچنين در داخل از صندلي‌هاي بسيار راحتي استفاده کرده است که حداکثر براي پنج نفر طراحي شده است. موادي که در داخل به کار رفته  کاملاً ضد آب است. با توجه به اينکه هيچ جزئياتي در مورد اندازه بار آن منتشر نشده است اما گفته شده که بنگر خروجي ۱۵ کيلوواتي براي تامين تجهيزات کمپينگ و ابزار‌هاي برقي ارائه مي‌دهد.

در نهايت بايد گفت اطلاعات زيادي در مورد ويژگي‌هاي سرگرمي و ارتباطي بنگر منتشر نشده است. تنها تصويري که از فضاي داخلي پيکاپ منتشر شده يک صفحه نمايش عظيم افقي در وسط داشبورد است. 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar