اسب بخار/ لندروور دیفندر تیون شده قطعاً خودروی جذابی از آب درمی آید. تیونر Heritage Customs در جدیدترین پروژه خود، به سراغ نسل نو لندروور دیفندر رفته است.

این پروژه با نام Valiance Tuxedo Black شناخته می شود. جان پیتر کروزن، بنیان گذار شرکت Heritage Customs، در یک بیانیه درباره این محصول گفته است: «این شبح سیاه رنگ برای آن دسته از مشتریانی طراحی شده است که معتقدند، دنیا برای آن ها کافی نیست! آن چرخ های ۲۲٫۰ اینچی فراصوت و رنگ مشکی خاص بدنه به خوبی خاص بودن خودرو را نشان می دهند. در کابین Valiance نیز زمان زیادی صرف شده است. تم Tuxedo Black در سر تا سر این محراب مقدس به چشم می خورد!»

تغییرات ظاهری لندروور دیفندر تیون شده
ظاهر بیرونی این آفرودر انگلیسی به رنگ Tuxedo Black درآمده است. البته گویا این رنگ به تنهایی برای متمایز کردن Valiance از دیفندر معمولی کافی نبوده است. تغییرات بصری Heritage Customs را به شکلی آشکارا در چهره این لندروور دیفندر تیون شده می توان مشاهده کرد. روف رک جدید و نردبان کناری از جمله این تغییرات هستند. در سایر نقاط بدنه هم باید به هواکش کناری و ست رینگ های آلیاژی ۲۲٫۰ اینچی اشاره داشت. رینگ ها هم به شکل یکسان با بدنه به رنگ مشکی برس خورده درآمده اند. البته این رینگ ها را می توان در سایز کوچک تر ۲۰٫۰ اینچی نیز سفارش داد.

تغییرات کابین لندروور دیفندر تیون شده
شرکت تیونر برای کابین این لندروور دیفندر تیون شده هم اصلاحاتی در نظر گرفته است. برای مثال، پدال ها به نوع استیل تغییر یافته اند. همچنین شاخه های غربیلک فرمان، بخش پایینی کنسول مرکزی، داشبورد، کاور بلندگوها و دستگیره درها هم همگی به رنگ Tuxedo Black درآمده اند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar