پدال/ آلفارومئو با رونمایی از کراس اور مفهومی توناله ادیزیونه بامبینی در بریتانیا به دنبال تبلیغ خودروی خانوادگی خود است. توناله موردبحث خودرویی ایده آل برای خانواده‌هایی خواهد بود که خواهان محصولی شیک هستند.

توناله مفهومی یاد شده از ویژگی‌های خانواده پسند زیادی سود می‌برد. برای مثال درب پشتی زمانی که باشد شود فضایی برای تعویض پوشک کودک مهیا خواهد شد و حتی در این بخش یک قفسه محصور نیز وجود دارد. به این مورد باید سیستم پایش کودک را نیز اضافه کرد که به گوشی همراه والدین متصل شده و می‌تواند صندلی‌های کودک در جلو یا عقب کابین را بررسی نماید.

فضاهای ذخیره‌ای جدیدی نیز به کابین توناله ادیزیونه بامبینی اضافه شده است. صندلی‌های این کراس اور ایتالیایی از پوشش چرم خاکستری با دوخت های هماهنگ و لوگوی آلفارومئو استفاده می‌کنند. در این بخش همچنین نگه‌دارنده فنجان، جعبه مخصوص نگه‌داشتن وسایل گوناگون از جمله خوراکی‌ها و فضایی برای قرار دادن خودکار و مداد دیده می‌شود. صندلی‌های پشتی نیز می‌توانند وسایل مخصوص کودکان را نگه دارند. نگه‌دارنده تبلت و فضای قرار دادن اسب‌بازها از جمله این بخش‌ها هستند. در بخش میانی صندلی عقب فضایی برای قرار دادن اسباب‌بازی‌ها یا گیم های کودکان تعبیه شده است. همچنین یک سطل آشغال جداشدنی با گنجایش ۶ لیتر نیز وجود دارد که می‌تواند بسیار کاربردی باشد.

در فضای بار آلفارومئو توناله ادیزیونه بامبینی وسایل جانبی بیشتری وجود دارد. جاروبرقی ویژه‌ای تعبیه شده که با استفاده از سوکت برق ۱۲ ولتی کار می‌کند. همچنین یک سازمان دهنده در دسترس خواهد بود که شامل کیف تمیزکننده با وسایلی همچون دستمال و… است. رسانه‌ها با آلفارومئو درباره احتمال تولید کانسپت موردبحث تماس گرفته‌اند و سخنگوی این خودروساز نیز گفته است:

ما هر فرصت بالقوه‌ای را به دقت بررسی می‌کنیم اما در حال حاضر نمی‌توانیم تولید این محصول را تائید کنیم.

قیمت آلفارومئو توناله تولیدی در آمریکا از ۴۴,۵۹۰ دلار شروع می‌شود هرچند برای مدل فول ولوچه باید حداقل قیمت ۴۹,۰۹۰ دلاری پرداخت کرد. این خودرو به‌صورت استاندارد با پیشرانه ۴ سیلندر ۱.۳ لیتری توربوی پلاگین هیبریدی که ۲۸۵ اسب بخار قدرت دارد در دسترس خواهد بود. توناله می‌تواند در عرض ۶ ثانیه از سکون به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت برسد و باتری لیتیوم یون ۱۵.۵ کیلووات ساعتی نیز در حالت برقی شعاع حرکتی ۴۸ کیلومتری را فراهم می‌سازد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar