فارس/ بازیگر سریال «حکایت‌های کمال» گفت: این سریال زندگی روزمره ایرانیان و روابط دوستانه آنها را تصویر می‌کند، چیزی که متعلق به همه گروه‌های سنی است.
سریال «حکایت‌های کمال» به تهیه کنندگی محسن شایانفر و کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی در حالی با روایتی از دهه اخیراً روی آنتن شبکه دو قرار گرفته که به نظر یکی از بازیگرانش از معدود مجموعه هایی است که توان جذب مخاطب کودک و بزرگسال را به طور همزمان دارد.
«وحید اسمی خانی» گفت: در سریال «حکایت‌های کمال» نقش مردی به نام رجب را دارم و بازی در این سریال از دو جهت برایم جالب بود؛ یکی اینکه باید در کاری تاریخی بازی می‌کردم و دیگر اینکه نقش مردی را داشتم که در قصه، زندگی او مربوط به سالها پیش از تولد من بوده و باید به درک درستی از شرایط او و منطق رفتارهایش می‌رسیدم. خوشبختانه آقای صلح میرزایی با حوصله بازیگرانش را راهنمایی می‌کند و به آنان کدهایی می‌دهد که ارائه بهتر نقش بازیگر را یاری می‌دهد.
بازیگر سریال‌های «زوج و فرد»، «آخر خط» و «مرضیه» افزود: جذابیت «حکایت‌های کمال» برای مخاطب می‌تواند در این باشد که نمایشگر فرهنگ کهن ایرانیان و روابط دوستانه مردم ایران است. اینکه در گذشته چقدر روابط همسایه ها و اقوام نزدیکتر از الان بوده و اهمیت این مسائل اخلاقی و صله رحم را در قالبی شیرین و موقعیت‌های کمیک به ما یادآور می‌شود.
ضمن اینکه «حکایت‌های کمال» به دلیل نحوه کستینگ و ظرفیت شخصیت‌پردازی در فیلمنامه همزمان مخاطب کودک و بزرگسال را به خود جلب می‌کند که نمونه آن کمتر در سریال‌های اخیر تلویزیون دیده شده است. من در جریان تولید سریال شاهد بودم که تهیه کننده آن آقای محسن شایانفر با سختی‌های فراوان با تلاش و کوشش شبانه روزی آن را سرانجام به آنتن رساند که لازم است از او هم تشکر کنم.
او که سریال «وارش» با نام قبلی «بهترین سالهای زندگی» به کارگردانی احمد کاوری را در نوبت پخش از شبکه سه دارد، در پایان گفت: از سریال سازان خواهش می‌کنم ارائه نقش‌ها را به چند چهره خاص محدود نکنند و به جوانان مستعدی که انگیزه دارند اعتماد کنند تا شاهد ساخت سریال های بهتری باشیم.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

قسطي کلاب
قسطي کلاب محتوای حمایتی