مهر/ برنامه تلویزیونی «چهل تیکه» با آغاز دهه محرم از اول تا هفتم شهریور ماه با حال و هوای این ایام از تلویزیون پخش خواهد شد. مهمان ویژه این برنامه صادق آهنگران مداح نام‌آور دوران دفاع مقدس است که جمعه شب هفتم شهریور ماه مهمان «چهل تیکه» خواهد بود.

برنامه تلویزیونی «چهل تیکه» در اولین روز از پخش خود، شنبه یکم شهریورماه میزبان غلامعلی افروز خواهد بود. کاظم هژیر آزاد بازیگر سینما و تئاتر یکشنبه شب دوم شهریور ماه مهمان «چهل تیکه» خواهد بود. مرتضی ضرابی بازیگر و چهره‌پرداز سینمای ایران، دوشنبه شب سوم شهریور ماه به «چهل تیکه» خواهد آمد و در ادامه حسن سلطانی مجری با سابقه تلویزیون سه شنبه شب چهارم شهریور ماه به برنامه خواهد آمد. چهارشنبه شب پنجم شهریورماه نیز امرا… احمدجو کارگردان سریال «روزی روزگاری» و پنجشنبه نیز محمدرضا سرشار نویسنده و منتقد ادبی که با برنامه رادیویی «قصه ظهر جمعه» در میان مخاطبان رادیو در یادها مانده است مهمان «چهل تیکه» خواهند بود.

برنامه تلویزیونی «چهل‌تیکه» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی الهام حاتمی و اجرای محمدرضا علیمردانی از روز شنبه تا جمعه در ساعت ۲۳ شب از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar