خبرآنلاين/ فيلم سينمايي «زناني که با گرگ‌ها دويده‌اند» نامزد بهترين فيلم بلند داستاني جشنواره بين‌المللي فيلم مسلمانان استراليا شد.
فيلم سينمايي «زناني که با گرگ‌ها دويده‌اند»به کارگرداني اميراطهر سهيلي در دوازدهمين حضور جهاني خود موفق شد بين ۳ نامزد نهايي بخش بهترين فيلم داستاني در کنار ۲ نماينده از ترکيه و آفريقاي جنوبي در اين جشنواره به نام جشنواره مسلمانان استراليا / Australian Muslim Film Festival بايستد.

«زناني که با گرگ‌ها دويده‌اند» پيش از اين حضور خود را با کسب جايزه بهترين بازيگر زن براي لعيا زنگنه در جشنواره Italian Film Days پايان داده بود و سپس در يازدهمين حضور جهاني خود در ايالت کانزاس آمريکا در جشنواره فيلم «يونيورسال» روي پرده رفت و هم‌اکنون ۱۵شهريورماه در استراليا روي پرده خواهد رفت.

اين فيلم سينمايي با تهيه‌کنندگي محمدرضا شرف‌الدين پس از بهبود شرايط اکران در کشور، در ايران نيز اکران خواهد شد.

در خلاصه داستان اين فيلم که لعيا زنگنه به عنوان تنها بازيگر فيلم در آن نقش‌آفريني مي‌کند، آمده است: «هزاران سال قبل يونس شک مي‌کند، مي‌لغزد و آن‌جا که بايد داستانش در اوج تمام شود طعمه ماهي مي‌گردد و شکم ماهي آغاز داستان يونس مي‌شود و اکنون هزاران سال بعد ژاله شک مي‌کند، مي‌لغزد و آن‌جا که بايد داستانش در اوج تمام شود، زناني که با گرگ ها مي‌دوند آغاز مي‌شود».

موسيقي اين فيلم با ميلاد قنبري، صداگذاري حسن مهدوي، مديريت دوبلاژ محمدرضا صولتي، طراحي گرافيک سينا افشار و تدارکات با حامد نسطورپور طهراني است. همچنين دستيار اول کارگردان حسام سامري‌زاده، مدير برنامه‌ريزي رضا شريفي و منشي صحنه مهتاب شهرابي هستند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar