ميزان/ تهيه کننده برنامه «شکلات تلخ» گفت: در اين قسمت از برنامه «شکلات تلخ» با مهماناني از جمله سعيد آرام رئيس بهزيستي شهر تهران، دکتر محمدرضا قديرزاده کارشناس و پژوهشگر حوزه اعتياد گفت‌وگو خواهيم کرد.
مجتبي احمدي  پيرامون اين قسمت از برنامه تلويزيوني «شکلات تلخ» گفت: در قسمت بيست و ششم برنامه «شکلات تلخ» به دنبال اين هستيم تا محور‌هاي اصلي درگير شدن کودکان و نوجوانان با مواد مخدر را بررسي کنيم و با هدف پيدا کردن راهکار در اين خصوص با کارشناسان مرتبط در اين حوزه گفت‌وگو کنيم.
وي در همين راستا ابراز کرد: در اين قسمت از برنامه «شکلات تلخ» با مهماناني از جمله سعيد آرام رئيس بهزيستي شهر تهران، دکتر محمدرضا قديرزاده کارشناس و پژوهشگر حوزه اعتياد زندگي نوجواني ۲۰ ساله و يک مربي کشتي درگير شده با مواد مخدر و شيشه مورد تحليل قرار خواهيم داد.
احمدي با اشاره به پرداخت به مضوع جايگاه خانواده در برنامه «شکلات تلخ» بيان کرد: در چند قسمت اخير برنامه «شکلات تلخ» که داستان اعتياد خط اساسي برنامه را تشکيل مي‌داد سعي کرديم جايگاه خانواده را در انواع آسيب براي گروه سني مختلف و در اقشار متفاوت جامعه بررسي کنيم و در ادامه نقش اعضاي خانواده در قبال يکديگر، جامعه اقوام، دوستان و اطرافيان و حس و حال رواني کودکان و نوجوانان متأثر از داستان استفاده از هرگونه مواد روانزا سرفصل‌هاي اصلي برنامه شکلات تلخ خواهد بود.

بنا بر اين گزارش برنامه «شکلات تلخ» با اجراي مهدي اسماعيل تبار روز‌هاي شنبه و سه شنبه ساعت ۱۳:۳۰ و يکشنبه و چهارشنبه حوالي ۰۰:۳۰ بامداد به تهيه‌کنندگي و کارگرداني مجتبي احمدي، روي آنتن شبکه پنج سيما مي‌رود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar