نماد آخرین خبر

«خون‌ مردگی» پربازدیدترین مستند شبکه نمایش خانگی

منبع
برنا
بروزرسانی
«خون‌ مردگی» پربازدیدترین مستند شبکه نمایش خانگی

برنا/ مستند "خون مردگي"، به کارگرداني محمد کارت پربازديدترين مستند شبکه نمايش خانگي شد.
  با گذشت۸ روز از نمايش مستند اجتماعي "خون مردگي"، اين مستند که يکي از بحث برانگيزترين و جريان سازترين مستندهاي اجتماعي در سال ۱۳۹۲ محسوب مي‌شود به تازگي در پلتفرم فيليمو منتشر و بيشترين ميزان بازديد و دقيقه تماشا را تجربه کرده است و تا اين لحظه توانست لقب پربازديدترين مستند شبکه نمايش خانگي را به خود اختصاص دهد.اين اولين بار است که يک مستند در مدت زمان کوتاه با چنين استقبالي از طرف کاربران روبه رو مي‌ شود که پيش از اين سابقه نداشته است.

فيلم مستند "خون مردگي" اولين تجربه کارگرداني محمد کارت، در مستندسازي حوزه اجتماعي است که  با نگاه آسيب‌شناسانه به زندگي جبرآميز، فرهنگ لاتي، و خشونت غالب برخي از جوانان جنوب شهر شيراز مي پردازد.
محمد کارت مستندهاي بختک، معلق،ذره‌بين،لاورآتوار،  آوانتاژ و فيلم کوتاه داستاني بچه‌خور را در کارنامه مستندسازي خود دارد.
"شناي‌پروانه" اولين فيلم‌سينمايي محمدکارت است که سال گذشته مورد استقبال مخاطبان،منتقدان و داوران سي و هشتمين جشنواره فيلم فجر قرار گرفت.


گفتني است محمد کارت براي مستند خون مردگي، برنده تنديس بهترين فيلم اجتماعي از هفتمين جشنواره بين‌المللي سينما حقيقت، برنده تنديس بهترين فيلم از نگاه تماشاگران از سي و يکمين جشنواره فيلم کوتاه تهران، برنده تنديس بهترين فيلم اجتماعي سال ۹۲–۹۱ از چهارمين دوره جايزه بزرگ شهيد آويني و جشنواره‌هاي مختلف اجتماعي شده است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar