نماد آخرین خبر

وس اندرسون حضور در رقابت اسکار ۲۰۲۱ را از دست داد

منبع
مهر
بروزرسانی
وس اندرسون حضور در رقابت اسکار ۲۰۲۱ را از دست داد

مهر/ فيلم «گزارش فرانسوي» وس اندرسون از شانس حضور در اسکار امسال بازماند.
 در حالي که مراسم اهداي جوايز اسکار ۲۰۲۱ در آوريل برگزار خواهد شد، فيلم‌هايي مي‌توانند در رقابت امسال حضور داشته باشند که تا ۲۸ فوريه نمايش داده شوند.
با توجه به ناکامي تقريبي «تنت» در کشاندن مخاطبان به سينماهاي آمريکا، به نظر مي‌رسد فيلم‌هاي کمتري امسال روي پرده را ببينند. اين در حالي است که سالن‌هاي سينماهاي نيويورک و لس‌آنجلس هنوز بازگشايي نشده‌اند.

فيلم «گزارش فرانسوي» ساخته وس اندرسون از جمله فيلم‌هايي است که نامش در فهرست فيلم‌هاي در دست اکران ديزني و سرچ‌لايت جاي نگرفته است. اين فيلم که قرار بود در جشنواره کن امسال اکران شود با شيوع کرونا ابتدا به اکتبر سال ۲۰۲۰ موکول شد و در نهايت ديزني آن را از تقويم اکران امسال حذف کرد.
در اين فيلم شماري از بازيگران مطرح شامل بنسيو دل تورو، آدرين برودي، تيموتي شالامه، تيلدا سوينتون، فرانسيس مک‌دورماند، جفري رايت، بيل موري و اوون ويلسون بازي کرده‌اند.


وس اندرسون سازنده فيلم «هتل بزرگ بوداپست» است که ابتدا در جشنواره فيلم برلين اکران شد و ۹ نامزدي اسکار را دريافت کرد. هرچند احتمال نمايش فيلم در برليناله ۲۰۲۱ مي‌رود اما بيشتر انتظار مي‌رود اين فيلم نخستين بار در جشنواره کن ۲۰۲۱ ديده شود زيرا فيلمبرداري آن در فرانسه صورت گرفته است.

تکليف اکران فيلم‌هاي متعددي هنوز روشن نيست که فيلم «آوارگان» که در ونيز و تورنتو با موفقيت ديده شد از آن جمله است. «استيل‌واتر» به کارگرداني تام مک‌کارتي سازنده فيلم موفق «اسپات‌لايت» نيز سرنوشت نامشخصي دارد.
«وقتي براي مردن نيست» از مجموعه جيمز باند، «تل‌ماسه» دني ويلنوو و «اخبار دنيا» ساخته پل گرينگراس با بازي تام هنکس نيز اکرانشان براي تعطيلات سال نو پيش‌بيني شده و هاليوود منتظر است تا ببيند کار آنها چطور پيش مي‌رود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره