مهر/ با اکران فيلم «باديگارد همسر هيتمن» در سينماهاي آمريکا، اين فيلم موفق شد تا در اولين آخر هفته اکرانش ۱۱.۶ ميليون دلار بفروشد و در جايگاه اول فروش بايستد.

«باديگار همسر هيتمن» به کارگرداني پاتريک هيوز از لاينزگيت که ادامه‌اي بر فيلم اکشن کمدي «باديگار هيتمن» در سال ۲۰۱۷ است از چهارشنبه در سينماهاي آمريکا اکرانش را شروع کرد و تا پايان يکشنبه ۱۷ ميليون دلار فروخت.

اين فيلم که با بودجه ۷۰ ميليون دلاري ساخته شده و در ۳۳۳۱ سالن سينما به نمايش درآمده نياز به فروشي خيلي بيشتر دارد تا بتواند هزينه‌هايش را جبران کند. با توجه به اينکه قسمت نهم «سريع و خشمگين» از آخر هفته آينده اکران مي‌شود، رسيدن به فروشي قابل توجه براي «باديگار همسر هيتمن» سخت به نظر مي‌رسد.

در اين فيلم بار ديگر رايان رينولدز و ساموئل ال جکسون بازي کرده‌اند و اين بار سلما هايک هم به گروه بازيگران افروده شده است. آنتونيو باندراس و مورگان فريمن هم از ديگر بازيگران فيلم هستند. اين فيلم از فيلم‌هاي نادري است که در دوران کرونا راهي سينماها شده است.

برمبناي آمار در اولين آخر هفته فيلم ۵۵ درصد بليت‌ها را مردان خريدند و از اين ميان ۶۶ درصد آنها بالاي ۲۵ ساله بودند.

«باديگارد همسر هيتمن» براي رسيدن به جايگاه اول گيشه کار سختي پيش رو نداشت و فيلم رقيبش «يک مکان ساکت ۲» با فروش ۹.۴ ميليون دلار از نمايش در ۳۴۰۱ سالن سينما، با کاهش ۲۲ درصدي نسبت به هفته پيش در جايگاه دوم فروش قرار گرفت. اين فيلم در مجموع ۱۲۵ ميليون دلار فروخته است و در بازار بين‌المللي نيز با فروش ۱۵.۷ ميليون دلار ديگر مجموع فروشش را به ۹۶.۷ ميليون دلار رساند تا در مجموع ۲۲۱.۹ ميليون دلار بليت فروخته باشد.

«پيتر ربيت ۲» هم با فروش ۶.۱ ميليون دلاري از نمايش در ۳۳۴۶ سالن سينما در جايگاه سوم ايستاد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar