نماد آخرین خبر
  1. جذاب ترین ها
سینما و چهره ها

شکایت کارداشیان از عامل ارسال قرص ضدبارداری!

منبع
برترين ها
بروزرسانی
شکایت کارداشیان از عامل ارسال قرص ضدبارداری!

برترين ها/ طبق گزارش‌ها، کيم کارداشيان با شکايت از مردي که ظاهراً چند بار به در خانه‌اش رفته و برايش بسته‌هايي حاوي قرص ضدبارداري اضطراري فرستاده است، قرار تعقيب پنج‌ساله عليه او درخواست کرده است.
به گزارش مجله تي‌ام‌زي، اين غول صنعت زيبايي و مالک شرکت کي‌کي دبليو پرونده‌اي قضايي تشکيل داده است که بر اساس آن، نيکلاس کوستانزا چندين بار، از جمله در ماه‌هاي فوريه و مه سال جاري ميلادي (بهمن-اسفند و ارديبهشت-خرداد)، به در منزل او رفته است.

در يک مورد او به در خانه کارداشيان رفته است و به مأموران امنيتي گفته است که مي‌خواهد او را براي شام به رستوران ببرد.
طبق گزارش‌ها کوستانزا همچنين سندي تقلبي از «ازدواج» خودش با کارداشيان را به همراه پيام‌هايي در فضاي مجازي منتشر کرده است که نشان مي‌دهد بنيان‌گذار شرکت اسميکز، منتظر «شاهزاده‌اي سوار بر اسب سفيد» است. او سپس ادعا کرده است که مراد کارداشيان از اين «شاهزاده» رويايي، خود اوست.
به گزارش تي‌ام‌زي، اين حکم موقت را قاضي‌اي صادر کرده است که حالا به دستور وي کوستانزا حق ندارد با کارداشيان تماس بگيرد يا به فاصله کمتر از ۱۰۰ متري او برود.

اين خبر چند روز پس از آن منتشر شد که دادگاه حکم ديگري براي حفاظت از اين زن ۴۰ ساله در برابر مرد ديگري صادر کرد که به گفته کارداشيان، ماه‌ها است مزاحمش مي‌شود و حتي اقدام به ورود به منزلش کرده است.
بنا به اظهارات تيم حقوقي اين ستاره نمايش واقع‌نماي تلويزيوني، چارلز زلنوف که مدعي شده عاشق کارداشيان است، ويديوهايي از جلو در منزل او گرفته است و از آن که نتوانسته است وارد خانه شود، «سرخورده» شده است.
قاضي با صدور حکمي موقتي به او دستور داده است که بايد همواره فاصله‌اي ۱۰۰ متري با کارداشيان حفظ کند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره