ایسنا/ رضا یزدانی، بازیگر سینما و تلویزیون درباره ماجرای جالب تشابه اسمی اش با دو تن از افراد فعال در حوزه خوانندگی و کشتی کشورمان گفت.

این بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه «سلام تهران»، ضمن تشریح فراز و فرودهای بازیگری در شرایط کرونا، روایتگر خاطره‌ای از تشابه اسم و فامیلی خودش با یک خواننده و کشتی‌گیر شد.  

یزدانی گفت: بسیار پیش آمده که مردم مرا با این دو چهره مطرح عرصه ورزش و هنرمندِ خواننده اشتباه بگیرند. به عنوان مثال یک بار در شبکه مجازی پیامی با این محتوا به بنده ارسال شد: «قهرمان بلند شو، دستتُ بذار روی زانو، تو باید طلا بگیری» که با این پیام، متوجه شدم مخاطب مرا با رضا یزدانی قهرمان کشتی اشتباه گرفته است.
وی افزود: یک بار هم در کنسرتی دعوتِ آقای فتحعلیان بودم و ایشان لطف کردند و بنده را به مهمانان معرفی کردند که در انتهای آن برنامه دو جوان به سمت من آمدند و گفتند دوست داریم کتابی را به شما هدیه بدهیم. من در آن لحظه، شرایط باز کردن کتاب برایم مهیا نبود اما زمانی که کتاب را باز کردم با دست نوشته‌ای مواجه شدم که حاکی از این امر بود که این دو جوان مرا با رضا یزدانی، خواننده اشتباه گرفتند و آن نوشته این بود «ما عاشق صدای شما هستیم.»

کرونا و سختی هایش

این بازیگر درباره سریال های «زن زندگی و مرد زندگی» و «پدر و پسری» که در شرایط سخت کرونا تولید شد، توضیح داد: ساخت سریال پدر و پسری در روزهای ابتدایی ویروس کرونا بود و با توجه به ناشناخته بودن ویروس، از لحاظ روانی اضطراب داشتیم و این سریال در شرایط بسیار دشوار کار شد.

یزدانی همچنین بیان کرد: در سریال «زن زندگی و مرد زندگی»، شرایط نسبتاً بهتر شده بود. فرهنگ استفاده از ماسک نهادینه شد و با تزریق واکسن کرونا و دیگر تمهیداتِ رعایت بهداشت به صورت فردی و تیمی با فضای مطلوب‌تری مواجه بودیم.

زنده یاد مهرآوران پشتوانه تیم بود

او ضمن گرامیداشت یاد و خاطر مرحوم عزت الله مهرآوران که در سریال «زن زندگی و مرد زندگی» نقش آفرینی کرد، گفت: زنده‌ یاد مهرآوران از بازیگران دوست داشتنی و خوش خلق و با انرژی کشور ما بود و ما عزیزی را از دست دادیم که جایگزین ندارد. این بازیگر همیشه پشتوانه تیم بودند.

این بازیگر به اولین برخورد خود با مرحوم عزت‌الله مهرآوران اشاره کرد و گفت: در سریال پدر و پسری اولین بار که سلام کردم ایشان با گرمی پاسخم را دادند و بسیار گرم و صمیمی با من برخورد کردند و در خصوص تئاتر صحبت‌های زیادی کردیم که تجربیات خود را در اختیار بنده گذاشتند.

این بازیگر تئاتر و تلویزیون در پایان درباره پرکاری برخی از بازیگران و عدم فعالیت عده‌ای دیگر، گفت: این جبرِ حرفه بازیگری است و البته این موضوع به ذائقه مخاطب هم ارتباط دارد. باید دید مخاطب چه کسی را بیشتر دوست دارد و چه کسی آنتن را قوی می کند، چه کسی می‌تواند به تبلیغات کمک کند. از این رو برخی بیشتر کار می کنند و برخی کمتر.

به گزارش ایسنا، برنامه صبحگاهی سلام تهران محصول گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ الی ۱۰ صبح روی آنتن می رود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar